28 August 2019 - Wednesday

Banu Çadırcı ile Nefesinle Tanış

İstanbul
Banu Çadırcı ile Nefesinle Tanış

Event Details

Yoga asanaları içinde nefesi değiştirerek nefesinizle ve kendinizle buluşun ve artık yaşamınıza nefes çalışmalarını katmaya başlayın.

Yoga terapisti Banu Çadırcı’nın özellikle kendi nefesiyle tanışmak, nefesin enerjik etkisini keşfetmek ve yoga uygulamasını daha ileriye taşımak isteyenler için önerdiği bir çalışma olan “Nefesinle Tanış!” etkinliğimiz ile bir araya geliyoruz!

Bu çalışma fiziksel bedenin daha ötesinde enerji bedeniyle ilgili. Nefesi değiştirerek enerji seviyesini etkileyebilirsiniz. Yorgun hissediyorsanız canlanır, gergin ve stresli hissediyorsanız gevşeyip rahatlayabilirsiniz.

Banu bu çalışmada günlük yaşamınıza katabileceğiniz çeşitli nefes çalışmalarını öğretecek ve farklı nefes alma tekniklerinden bahsedecek.

Her seviyeye uygun. Daha önce hiç yoga yapmamış olanlar da katılabilir.

İçerik ile ilgili sorularınız için Banu’ya ulaşabilirsiniz: banucadirci@gmail.com

28 August 2019 Wednesday 19:30

28 August 2019 Wednesday 21:30


Nebula Atölye, Bebek Mahallesi, Dayıbey Sokak no 4, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Nebula Atölye Questions For Organizer?

Bizler Y kuşağının içinden gelenler olarak çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra kendi içimize bakmaya karar verdik. Kendimize döndüğümüz bu süre boyunca fark ettik ki içinde yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ihtiyacı biraz nefes almak. Kendini Nebula Atölye’ye adamış ekibimizle beraber hayatı güzel kılan her alanda kendimizi bulup deneyimi en üst düzeye çıkarmak bizim işimiz. Biz, sizleri şehrin boğucu havası, şekilsiz binalar ve üzerinize gelen kalabalıktan uzaklaştırmak, şehrin ortasındaki gizli bahçemizde sürdürdüğümüz atölyelerle sizlere deneyimlerin en doyurucusunu yaşatmak istiyoruz.