,
09 September 2019 - Monday

EFT (Emotional Freedom Techniques) Eğitimi

İstanbul
EFT (Emotional Freedom Techniques) Eğitimi

Event Details

ONLINE EĞİTİM 

Eğitimimize mobil uygulama aracılığıyla, canlı olarak katılacaksınız. 

EFT (Emotional Freedom Techniques) EĞİTİMİ:

EFT; tüm Dünya’da %97 başarı gösteren duygusal özgürleşme tekniğidir. EFT’yi kısaca iğnesiz akupunktur ve duygusal bir egzersiz olarak tanımlamak mümkündür.

EFT NEDİR?  

EFT’nin açılımı: “Emotional Freedom Techniques” dır. Yani Duygusal Özgürleşme Tekniğidir. Her ağrı her üzüntü yaşamımızda negatif blokaj oluşturur. Bu blokajlarda bizlere; stres, korku, endişe, fobi, ağrı vb. olarak geri döner. Çalışmalar EFT’nin duygusal özgürleşmeyi tamamen sağladığını göstermektedir. EFT eğitimi almış kişiler tarafından uygulanmalıdır.

EFT’yi Hangi Alanlarda Kullanabilirsiniz?

  • Olumsuz İnançlar: “Talihsizim”, “Yalnızım”, “Beceriksizim”, “Babana bile güvenme”, “Para bana gelmez”, “Hiç kimseye güvenemem”, “Bütün erkekler aldatır”…
  • Olumsuz Duygular: Stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon ..
  • Bedensel Sorunlar: Alerjiler, sırt ve bel ağrıları, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, duygusal açlık, migren, karın ve mide ağrıları…
  • Duygusal Travma: Kaza, cinsel taciz, terk edilme, işten çıkarılma, yakınını kaybetme, haksızlığa uğrama…
  • Ruhsal Gelişim: Dinginlik, dengeli ilişkiler, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü geliştirme…
  • Madde Bağımlılıkları: Sigara, alkol, yemek, alışveriş…
  • İlişki Sorunları: Cinsel Sorunlar, boşanma, insan bağımlılığı…
  • Hedef Belirleme: İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacını gerçekleştirmede…
  • Performans Artırma: Sınav, iş, spor, sanat alanlarında, kolay odaklanma, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim arttırma.

Neden Bu Eğitime Katılmalıyım?

Üzüntü dolu bir yaşam, kısır döngüler ile kaplı olan hayatınız ve etrafınıza sizinle aynı olan benzer yaşamları çeker. EFT eğitimi ile; yaşam kalitenizi nasıl yükseltebileceğinizi öğreneceksiniz. Aileniz, iş hayatınız, ilişkileriniz üzerindeki etkisini göreceksiniz. Bilinç altımızda oluşan negatif kodlamaları EFT sayesinde pozitif kodlar ile programlayabilme öğreneceksiniz. EFT bir yandan Bilinç Altını affetme çalışmasıdır. EFT ile hayatınıza farkındalık katarak harika ve mucizelerle dolu bir hayata başlayabilirsiniz.

Eğitimi incelemek için tıklayınız. https://kgo.com.tr/online-egitim/eft-emotional-freedom-techniques-egitimi/

Eğitime nasıl gireceğinizi görmek için tıklayınız. https://kgo.com.tr/canli-egitime-giris-yollari/

09 September 2019 Monday 20:00

Kişisel Gelişim Online, Rıhtım caddesi no:50/6, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Potansiyelimm info@potansiyelim.com 08505002000

İnternette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, uzaktan, uygulamalı eğitimlerimiz ile, yüz yüze eğitimlerden çok ama çok daha verimli ve başarılıyız.