12 August 2019 - Monday

MUTLU ÇALIŞANLAR İÇİN ETKİLİ YÖNETİCİ BECERİLERİ

İstanbul
MUTLU ÇALIŞANLAR İÇİN ETKİLİ YÖNETİCİ BECERİLERİ

Event Details

Mutlu Çalışanlar İçin Etkili Yönetici Becerileri

Programın Amacı

 New York Business Leadership Center Onaylı Programımızda Yeni Yetkinliklere Sahip Olun   

Mutlu Çalışanlar İçin Etkili Yönetici Becerileri

  • Gallup araştırmasında Türkiye’de çalışanların %90 dan fazlası şirketlerine bağlılık hissetmiyor. 
  • Harvard Business Review de yer alan haberde; değerli hissettirilen çalışan, şirketine daha çok katma değer sağlıyor. Çalışan bağlılığının yüksek olduğu şirketlerde, şirketlerin kazancı ortalama %21 oranında daha yüksek oluyor.
  • Capital dergisindeki haber de ise mutsuz bir çalışan ile ilgili olarak işinden ayrılan bir çalışanın şirkete getirdiği ortalama maliyet, brüt maaşının 2,5 yıllık toplamı! Bu maliyete boşalan pozisyonun doldurulması için gerekli İK süreçleri, yeni işe alınan çalışanın eğitimi, öğrenme sürecinde yapılacak hatalar, adaptasyon esnasındaki düşük performans, tüm bu süreçte askıya alınacak projeler gibi faktörler neden oluyor.

İşyerinde çalışanların mutluluğu, şirketinizdeki üretimden satışa kadar her şeyi etkilerken  birçok yönetici çalışanların işinizin her bölümünü ne kadar etkilediğini henüz anlamadı. 

Bu şirketlerin en büyük iş gücü ve verimlilik kaybının başında mutsuz, isteksiz veya motivasyonu düşük çalışanlar gelir. Ne yazık ki bu kayıp görünmeyen kayıplar kaleminde yer aldığı için çok fark edilmez ama önemi çok çok fazladır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yapılan anketlerde memnun çalışanların ise en yetenekli gücü sergilediklerini ve en yeni düşünceleri ve çözümleri ortaya çıkardıklarını gösterdi.

Günümüz iş dünyası içerisinde Yöneticilerin/liderlerin çalışanlarına yönelik davranışları, çalışan verimliliği ve örgüt başarısını yönlendiren temel etkendir.

Bugün yönetici davranışları; şirketin kültürünü, değerlerini, çalışan verimliliğini etkilemekte, iş ortamının huzurunun ve verimliliğinin sağlanmasında temel etkilidir.

Bu program şirketinizin yeniden bir güç kazanmasını, çalışanların şirket içindeki sorunlara yapıcı bir tutumla yaklaşabilmesini, rekabet edebilme gücünü yükseltmeyi, gelir artışını devamlı kılmayı ve başarınızın sürdürülebilir olmasını amaçlamaktadır? Tüm bunlara etki eden çalışanları mutlu ve motive eden yönetici özelliklerini öğreneceksiniz.

Program içeriği çin tıklayın

https://royalenstitu.com/mutlu-çalışanların-yöneti

İstanbul

12 August 2019 Monday 09:00

Point Hotel Barbaros, Yıldız Posta Cad. No:29, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter