30 July 2019 - Tuesday

DISC İLE MÜŞTERİNİZE ÖZEL YAKLAŞIN! SATIŞTA FARK YARATIN!

İstanbul
DISC İLE MÜŞTERİNİZE ÖZEL YAKLAŞIN! SATIŞTA FARK YARATIN!

Event Details

İşletme sahibiyseniz veya yapmakta olduğunuz iş her ne olursa olsun, insanları anlamak ve onlara nasıl davranılmasını istediklerini bilerek yaklaşmak size ne kazandırır hiç düşündünüz mü? Bunu anlamanın bilimsel yolunun çoktan keşfedilmiş olduğunu ve öğreneceğiniz DISC davranış profili analizi ile bunun oldukça kolaylaştığını biliyor muydunuz? Bugüne kadar size nasıl davranılmasını istiyorsanız, müşterilerinize de aynı şekilde mi davrandınız? Bu yaklaşımla ne kadar başarılı oldunuz? İşinizdeki başarınız, insan ilişkilerinde ve müşteri ilişkilerindeki başarınıza ne kadar bağlı dersiniz?  

Bu soruları üzerinde düşünmeye ve 3 saatlik bir yatırım yapmaya değer bulduysanız, dünyanın 1 nolu işletme koçluğu firması ActionCOACH’un İstanbul partnerleri Belma Öztürk Gürsoy ve Ayşegül Tozkoparan tarafından düzenlenen workshopa sizleri bekliyoruz.

Bu workshop size kendiniz dahil iletişim kurduğunuz tüm tarafların, müşterilerinizin, ekibinizin, hatta ailenizin, DISC ile belirlenen 4 temel davranış profilinden hangilerini baskın olarak taşıdığına, nelerden etkilenip, neleri anlamsız gördüklerine, hangi kuvvetli ve zayıf yönleri olduğuna dair net bir öngörü kazandıracaktır. DISC analizi 4 bileşenden oluşan ve kişilerin davranışlarını analiz etmeyi sağlayan dünyaca ünlü bir metottur. Bu yöntemle çalışanlarınızın ve müşterilerinizin davranış profillerini öğrenerek, onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilir ve yol haritanızı şekillendirirsiniz. Ekibinizi ve satışlarınızı büyütürsünüz. Ayrıca işe alım stratejinizin bir parçası haline gelmesi halinde, doğru insanları doğru işe yerleştirmek için çok önemli bir araçtır.

Ne kazanacaksınız?

  • Yüksek müşteri dönüşüm oranı,
  • Müşteri başına ortalama satış tutarı ve adedinde artış,
  • Müşterilerinizin şirketinize referans olma oranında artış,
  • Doğru insanları doğru işe almak konusunda önemli bir araç,
  • Ekip yönetmek ve çatışmaları çözmek konusunda kolaylık ve verimlilik

kazanımlarıyla bu etkinlikten ayrılacaksınız.

Bu workshopa kimler katılmalı ?

  • İşletme sahipleri
  • Satış yöneticileri ve ekip üyeleri
  • Ekip yöneticileri
  • Yeni iş kurmak isteyenler
  • Etkin iletişim kurmak isteyen bireyler

30 Temmuz 2019 Salı Saat: 15:00

30 July 2019 Tuesday 15:00

30 July 2019 Tuesday 18:00


Workhaus, Buyukdere Caddesi No. 257 Nurol Plaza 21A, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments