16 August 2019 - Friday

MEDFEST

Antalya
MEDFEST

Event Details

Antalyanın gözde ilçelerinden biri Manavgat’ta gerçekleşecek olan MEDFest, 16 Ağustos 2019’da gençlerle buluşacak ! 


Sunset Beach Club’ın büyük plajında gerçekleşecek olan MEDFest güçlü sanatçı
kadrosu, festival içi etkinlikleri ve Side’nin güzel deniziyle birlikte müzikseverlerin 
tadına doyamayacağı bir festival sunacak! 
”#SHINEYOURSTYLE” sloganı, NEON konsepti, müzik,deniz ve eğlencenin
bir arada yer aldığı MEDFest, binlerce insanı yan yana getirerek unutulmaz bir gün
yaşatacak. 
Bu sene 1.si düzenlenicek olan MEDFest yeni nesil güçlü rap şarkıcılar Velet,
Canbay&Wolker ve bu güzel festival öyküsünün son sesi olan Tuğçe Kandemir
MEDFest sahnesinde sizlerle beraber olacaktır.

--------------------------------------------------

 18.00-20.00 

 WARM UP (KAPI AÇILIŞ SAATİ 18.00)

  20.00-21.00

 VELET

 21.00-22.00

 CANBAY&WOLKER

 22.00-23.00

 TUĞÇE KANDEMİR

 23.00-02.00

 AFTER PARTY!

 -------------------------------------------------------------

BİLET FİYATLARI BİLGİLENDİRME!

 Erken periyot bilet satış fiyatı:50 TL (17 Temmuz-20 Temmuz)

 Normal periyot bilet satış fiyatı:70 TL (21 Temmuz-13 Ağustos)

 Geç periyot bilet satış fiyatı:85 TL (14 Ağustos-16 Ağustos)

LÜTFEN DİKKAT!
Bu etkinlik Özel Kurallara tabidir.

- Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
- Organizatör, festival bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya ücret iadesi mümkün değildir.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir. 
- Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
- Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

---------------------------------------------------------------------------

#medfest #manavgat #antalya #side #festival #eğlence #event #tuğçekandemir #velet #canbay&wolker #sahil #beach #müzik #biletino #LONCA #etkinlik #rap #yaz #neon

16 August 2019 Friday 18:00

17 August 2019 Saturday 02:00


Sunset Beach Club, Sunset Beach Club side, Manavgat, Antalya


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
LONCA ORGANIZATION Questions For Organizer?

Hakımızda; Biz, kurucu başkanımız Ali Samed Güneş’in düzenlediği ve yıllardır geliştirerek sürdürdüğü Model Birleşmiş Milletler Konferanslarında bir araya gelmiş ve katlanarak büyümüş bir aileyiz. Lonca organizasyon adı altında şirketleşen bu ailenin amacı, globalleşen dünyada gözlemlediğimiz eksiklikleri fırsata dönüştürerek, yaratıcı girişimci projeler geliştirmek ve hayata geçirmektir. Her biri uluslarası alanlarda ilgili ve aktif olan proje geliştirmenlerimiz ;Türkiye’nin dört bir yanından farklı kültür ve temelleri benimsemiş, ve bu sayede bir araya gelindiğinde eşsiz bir dinamik yakalamıştır. Biz Lonca organizasyon olarak bu dinamizmi, yeni fikirlere ve projelere çevirmeyi hedefleyen bir girşimci proje geliştirme şirketiyiz. Misyonumuz;Gelişen Dünya fikrini benimsemiş genç girişimcilerden oluşan şirketimizin çalışmalarını koordineli, planlı ve ekip ruhu çerçevesinde sürdürmeyi hedefler. Şirketin temel amacı genç fikirleri ve projeleri ortaya çıkarmak ve bir takım olarak, Lonca çatısı altında bunları hayata geçirmektir. Başarmak için başlamak,düşünmek, planlamak, geliştirmek ve en iyi şekilde noktalamak yolunda birbirini desteklemeyi amaçlar. Yenilikçiliği topluma aşılamayı; kendisi ile beraber toplumu geliştirmeyi, vizyon kazandırmayı, üreten bir toplum oluşturmayı hedefler. Lonca şirketi dünyayı bütün bilir, farklılıkları güzellik olarak kabul eder. Vizyonumuz, “Daima ileri” fikrini benimseyen genç girişimcilere öncülük eden, gelişmek ve var olmak için fikir ve projeler üretmektir. Lonca kelimesi dürüstlük ve itaat ilkeleri üzerine kurulu mesleki örgütlenmeyi ifade etmek. Özellikle Ortaçağ’da (Osmanlı) lonca teşkilatı, ekonomide büyük rol oynamıştır. Lonca isminin saygınlığı şirketin mihenk taşıdır. Lonca isminin ağırlığına mutabık bir saygınlık için önce kalite sonra kalite ve sonra yine kalite diyerek yükselen adımlarını devam ettirmektedir. Uluslararası pazarlarda da yer almak isteyen firmamız, fark yaratmayı ve bulunduğu bütün sektörlere öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Comments