21 June 2019 - Friday

Karambola

İstanbul
Karambola

Event Details

Karambola ile Muaf Kadıköy sahnesinde Ragtime, Dixieland, hot jazz ve trad jazz diye tanımlayabileceğimiz makamlar yumağında bir gece bizi bekliyor.


Tarih: 21 Haziran Cuma
Kapı Açılış 23:00 - Konser 23:00 - Kapanış 04:00
Biletler: 20TL

Duvarın üzerine dizilmiş sabit kadrosu dışında, dünyanın çeşitli şehirlerinden gelen müzisyenleri de bünyesinde ağırlamaktan ayrıca pek zevk alan Karambola Dixiecats, hayatın esas neşesinin onu her düzenlemeye kalktığımızda bir karambole dönüşmesinde olduğunu hatırlatmayı borç bilir.Başka da bir şey bilmez. İşbu rag zamanı, dixie diyarı sever grup, cehennemi fazla ahlaklı, cenneti de sıkıcı bulduğu için, aksam olunca yerle yeksan- ya da yerden yuksekte buldugu her sokakta caliyor. Annesinin sözü yerine, sarsak hayat alevinde harlanmış sıcak bir musikiyi dinleme peşindeki herkesi, yirmidört tırmık ve dört gözle bekliyoruz. ..


Kamucan Yalçın : Vocal - Clarinet
Özgün Bora : Guitar
Payam Ghasemi: Bass
Necmi Bravo : Drums
Erbil Doğan: Alto sax
Barış Ertürk: Tenor sax

Travelling in between the moods Ragtime and Dixieland, 'Karambola' hit the road to play in the streets.. Never has the band hesitated to entertain the audience and seldom there was lack of guest musicians on the stage. Singing trad' n' hot jazz songs in a naughty way, the band is looking forward to welcome the boys & girls who never hesitate to say "Mama, I've been bad today.."

Adres @muaf_kadikoy : Osmanağa mahallesi kırtasiyeci sokak no 15a/2 Kadıköy /İSTANBUL
Telefon: 0216 330 20 17


#kadikoy#kadıköy#muafkadıköy#muafkadıköydebugün#karambola

21 June 2019 Friday 23:00

22 June 2019 Saturday 04:00


Muaf Kadıköy, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Muaf Kadıköy
Muaf Kadıköy Questions For Organizer?

3 yılı aşkın süredir Sanat ve eğlencenin merkezi olan Muaf Kadıköy kaliteli müzik kaliteli zaman sloganıyla konuklarına hizmet vermektedir. Dj Performanslar, Konserler, Lansman Konserleri, Stand-Up Performanslar, Kapalı Grup Etkinlikleri ve en önemlisi kesintisiz eğlence sizlerle.