19 June 2019 - Wednesday

Doğumla İlgili Kafamda Deli Sorular? Ücretsiz Seminer

İstanbul
Doğumla İlgili Kafamda Deli Sorular? Ücretsiz Seminer

Event Details

Birincisini Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz "Doğumla ilgili Kafamda Deli Sorular" seminerinin, sizlerden gelen yoğun talep üzerine ikincisini Haziran ayında gerçekleştiriyor olacağız. Yeni nesil anne, baba adaylarımızın içerisinde bulunduğu bilgi kirliliği ve negatif doğum algıları, gebelik süreciyle beraber bir çok soruyu beraberinde getirmektedir. Seminerimizde kanıta dayalı bilgilerle anne, baba adaylarının doğum farkındalığı kazanmasını sağlıyoruz.

Doğumla ilgili kafasında “Deli Sorular” olan anne, baba adaylarını 19 Haziran Çarşamba günü Saat 19:00-21:00 arasında İstinye Üniversitesi Bahçeşehir Liv Hastanesinde gerçekleştireceğimiz ücretsiz seminerimize bekliyoruz.

Neler mi konuşacağız? Öncelikle doğumla ilgili kafanızdaki soru işaretlerini silmenize yardımcı olacağız.Normal doğum yapabilir miyim, doğumu kolaylaştıran teknikler nelerdir, suda doğum suya doğum nedir ve nefesi doğumumuzda nasıl kullanacağız gibi sorularınıza cevap olacağız. Tabii daha aklınızda ne gibi sorular varsa onları da cevaplayacağız.

Sosyal sorumluk projesi olarak planladığımız bu seminerlere hepinizi bekliyoruz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

19 June 2019 Wednesday 19:00

19 June 2019 Wednesday 21:00


İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi, Aşık Veysel Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi No:1 Esenyurt/İstanbul, Esenyurt, İstanbul


View Map

Event Promoter

Pozitif Gebe Akademisi
Pozitif Gebe Akademisi Questions For Organizer?

Konusunda uzman eğitmenlerimizle, kanıta dayalı bilgiler eşliğinde anne ve anne adaylarını bilgilendiriyoruz. Bizi takipte kalın.