15 May 2019 - Wednesday

Bütün Aşklar Tatlı Başlar Konferansı

İstanbul
Bütün Aşklar Tatlı Başlar Konferansı

Event Details

İlk temastaki başarının tek başına bir anlam ifade etmediği Müşteri Deneyimi yolculuğunda, müşteri sadakati yaratmanın ve müşteri ile duygusal bağ kurmanın önemine bağlı olarak organizasyonda verilmek istenen mesaj; Bütün aşklar tatlı başlar; önemli olan bunu sürdürebilmek!

15 Mayıs tarihinde Fairmont Quasar’da gerçekleşecek olan konferansta, bu aşkı sürdürebilmek konusunda başarılı uygulamalarıyla öne çıkan farklı sektörlerden kişi ve kurumları ağırlayacağız.

Erken kayıt indirimleri kapsamında yerinizi almak için şimdi biletinizi alın

15 May 2019 Wednesday 09:30

15 May 2019 Wednesday 16:30


Fairmont Quasar Istanbul, Büyükdere Cad. No:76B Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bütün Aşklar Tatlı Başlar Konferansı
Bütün Aşklar Tatlı Başlar Konferansı Questions For Organizer?

İlk temastaki başarının tek başına bir anlam ifade etmediği Müşteri Deneyimi yolculuğunda, müşteri sadakati yaratmanın ve müşteri ile duygusal bağ kurmanın önemine bağlı olarak organizasyonda verilmek istenen mesaj; Bütün aşklar tatlı başlar; önemli olan bunu sürdürebilmek! 15 Mayıs tarihinde Fairmont Quasar’da gerçekleşecek olan konferansta, bu aşkı sürdürebilmek konusunda başarılı uygulamalarıyla öne çıkan farklı sektörlerden kişi ve kurumları ağırlayacağız. Erken kayıt indirimleri kapsamında yerinizi almak için şimdi biletinizi alın