11 May 2019 - Saturday

OYUNCA

Ankara
OYUNCA

Event Details

"Oyunca" ile bahara "merhaba" diyoruz... Yüzlerce kişinin birbiriyle tanıştığı ve doyasıya gülerek eğlendiği "Oyunca" etkinliği baharın ışıltısında sizlerle buluşuyor.

Oyun, çocukların ve/veya yetişkinlerin deneyimleyerek öğrenmesini sağlayan, motivasyon ve eğlence amacıyla düzenlenen, bazen kurallarla belirlenen, bazen de kendiliğinden gelişen, mutluluk, coşku, heyecan ve merak uyandıran bir aktivitedir. "Oyunca" 7 farklı kategoride yeni insanlarla tanışmanın ve eğlencenin kapılarını aralıyor. Tanışma, iletişim, algı, duyu, uyum, güven ve değişim oyunları ile çemberde buluşmaya ne dersiniz?

11 Mayıs 2019 Cumartesi saat 14.00-17.00 arasında Ankara'nın en gözde mekanlarından biri olan Seğmenler Parkında bir araya geliyoruz.

Neden Oyun? Yaratıcılığı arttırır, motor becerileri güçlendirir, öğrenileni pekiştirir, kazanma ve kaybetme duygusunu aşılar, eğlendirir, içsel olarak güdüler, iletişim becerilerini kuvvetlendirir, özgürlüktür.

11 May 2019 Saturday 14:00

11 May 2019 Saturday 17:00


Seğmenler Parkı, İran Cad., Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Batuhan Kürkçü Questions For Organizer?

1987 yılı Ankara doğumlu olan Batuhan Kürkçü, Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. Askerlik sonrasında Türk Hava Kurumu Uçuş Akademisi’nde pilotaj (ATPL) eğitimi aldı. 2014-2015 yıllarında Atlasglobal ve Freebird Havayolları’nda Airbus yolcu uçaklarında ikinci pilot olarak görev yaptı. Hitabet konusuna ilgi duydu, insanı odağına aldı ve 2016 yılında kariyer yolculuğunu değiştirerek eğitim ve bireysel gelişim alanlarına yöneldi. İzgören Akademi’de “Eğitmen Uzmanlık Programı”nı (EUP) başarıyla tamamladı. Anka Koçluk’ta Bütünsel Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu sertifika programlarının yanı sıra Çağdaş Drama Derneği’nde Yaratıcı Drama Eğitmenliği/Liderliği eğitimlerini tamamladı.1.200.000 baskı yaparak türünde Türkiye rekoru kıran “Her Şey Seninle Başlar” kitabının yazarı Mümin Sekman'dan eğitici eğitimi aldı. Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Bahçeşehir Üniversitesi ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu ile birlikte yürüttüğü "Sosyal Uyum İçin Eğitim ve İstihdam Desteği Projesi"nde Türklere ve Suriyelilere 10 farklı başlıkta bireysel gelişim eğitimleri verdi. Kurumlarda ve üniversitelerde verdiği eğitimler ve seminerler: Her Şey Seninle Başlar, Etkili Sunum Teknikleri, Etkili İletişim Teknikleri, Takım Çalışması, Çatışma Yönetimi, Duygu Yönetimi, Zaman Yönetimi, Stresle Baş Etme Becerileri, Temel Koçluk Becerileri, Mülakat Teknikleri, Bardağı Kırın, Başarı Asimptotu, Motivasyonel Stratejiler, Hayal Merdiveni. Yetişkinlere ve öğrencilere yönelik motivasyon, disiplin ve başarı odaklı koçluk çalışmaları yürütmektedir. Havayolu pilotu olmak isteyenlere Pilotaj Danışmanlığı (CPL, ATPL, Airbus 320/321, DLR) hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Yaratıcı Drama Eğitmeni/Lideri olarak okullarda, üniversitelerde ve kurumlarda çocuklar ve yetişkinler için konulu drama atölyelerinin yanı sıra oyun atölyeleri düzenlemektedir. Bununla birlikte lisanslı bir HŞSB eğitmeni olarak, Türkiye’nin metrekaresine düşen başarılı insan sayısını artırmayı amaçlamaktadır. Gönüllü çalışmalar kapsamında TEDxHacettepeUniversity etkinliğinde “Konuşmacı Menajeri” olarak görev yaptı. Bir topluluk önünde konuşma ve liderlik kulübü olan Ankara Türkçe Toastmasters Kulübü’nde Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak yönetim kurulunda yer aldı. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Türkiye Uğur Böcekleri Derneği’nin gönüllü eğitmenlerinden biri olarak okullarda, üniversitelerde, yetiştirme yurtlarında, çocuk yuvalarında, ceza infaz kurumlarında ve sivil toplum kuruluşlarında “Kendi Hayatınızın Lideri Olun” seminerleri vermektedir. Dünyanın lider yetiştiren en büyük gençlik organizasyonu olan AIESEC’te görev alan öğrencilerle birlikte gönüllü faaliyetlerde bulunmaktadır. Üniversite toplulukları ile işbirliği yapan bir dijital platform olan Unicommunitytr’de üniversite öğrencilerine kariyer alanında mentorluk yapmaktadır. Temel amacı girişimci yetiştirmek ve geliştirmek olan University4Society etkinliklerinde mentor olarak görev almaktadır.