20 April 2019 - Saturday

Biomechatronics Workshop 3

İstanbul
Biomechatronics Workshop 3

Event Details

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Biomechatronics Workshop ile tekrardan karşınızdayız!

Alanında seçkin konuşmacıların katılacağı ve ekibimizin sizlere hazırladığı workshop sunumu ile oluşacak dopdolu programda sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz..

Peki nedir bu etkinlik?
Marmara Üniversitesi bünyesindeki akademik personellerin, IEEE EMBS ve IEEE RAS işbirliği içerisinde bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinliğimiz biyomedikal ve otomasyon teknolojilerini kapsayarak Türkiye’de alanında örnek bir etkinlik olma amacıyla yoluna başlamıştır.

Sağlıkta yapay zeka, sağlık bilimlerinde dijital dönüşüm,cerrahi robotik (çalışma prensipleri ve kullanım alanları) ve protez-ortez konularını derinlemesine incelemek için 20 Nisan 2019 tarihinde bir workshop düzenleyerek Türkiye genelinde mühendislik ve tıp alanlarda eğitim alan öğrencilere ve ilgili kişilere eğlenceli ve interaktif bir biçimde bu konuları kavratmayı hedeflemektedir.

Mühendislik üzerine öğrenim gören öğrencilerden oluşan workshop ekibimizin uzun süredir üzerinde çalıştığı, kas stimulasyonu ile kontrol edilebilecek olan robot el etkinlik günü katılımcılara sunulacaktır.

--> 20 Nisan'da Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Enstitüler Binası Konferans Salonu'nda görüşmek üzere!

20 April 2019 Saturday 10:00

20 April 2019 Saturday 16:00


Marmara Üniversitesi, Göztepe Yerleşkesi, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter