28 September 2019 - Saturday

XJAZZ Ankara 2019 28-29 Eylül

Ankara
XJAZZ Ankara 2019 28-29 Eylül

Event Details

28.09.2019 (Cumartesi)

WEVAL (NL)
İLHAN ERŞAHİN & OCEANVS ORIENTALIS (TR)
GAYE SU AKYOL (TR)
BOBBY RAUSCH (DE)

---------------------

29.09.2019 (Pazar)

Foals (DJ Set) (UK)
CEZA (TR)
EMIKA (UK)
HUGO KANT (FR)

Detaylar için takip edin;

http://www.instagram.com/xjazz.ankara
http://www.instagram.com/notundercommand
http://www.instagram.com/riffankara

(TR)
Her yıl Ankara'nın dinamik mekanlarında gerçekleşen Berlin çıkışlı XJAZZ Festivali, beşinci yılında ilk defa Ankara'da açık havaya açılıyor. 3dots , Not Under Command ve Riff Ankara'nın ortak çalışması olan XJAZZ deneyimi 28 ve 29 Eylül'de ODTÜ M.D. Vişnelik Tesislerinde. Farklı janrların jazz ile harmanlandığı konserler, atölye çalışmaları ve festival geçirmeniz için ne gerekiyorsa her şey XJAZZ Ankara'da. Bu sene açık havaya özel sizin için dünyanın farklı coğrafyalarından gelen müzisyenlerden oluşan bir buket hazırladık.

(ENG)
Berlin ignited XJAZZ Festival has been occuring at various dynamic venues around Ankara but now this year, it is moving outdoors at its 5th anniversary. With 3dots and Not Under Command's joint effort XJAZZ experience will be held at ODTU Mezunlari Dernegi Visnelik Tesisi at 28th and 29th of September. Concerts with various musical genres infused with jazz, workshops, and whatever you need for a pleasant festival experience will be at XJAZZ Ankara. We have prepared a special bouquet of sounds and musicians around the globe for the event.


ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi Hakkında:
Ankara’nın en değerli konumlarından birinde şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi yenilenmiş işletme yönetimi ve izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle Ankaralıları müzik ile buluşturmaktadır. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Vişnelik Çim Amfi, 6000 kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en önemli etkinlik ve konser mekanlarının başında gelmektedir.

28 September 2019 Saturday 15:00


29 September 2019 Sunday 15:00

30 September 2019 Monday 01:00


ODTÜ MD Vişnelik Tesisleri, 1540. Sokak No:58 100. Yıl, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Xjazz Ankara Questions For Organizer?

Xjazz Ankara .................... (TR) Her yıl Ankara'nın dinamik mekanlarında gerçekleşen Berlin çıkışlı XJAZZ Festivali, beşinci yılında ilk defa Ankara'da açık havaya açılıyor. 3dots , Not Under Command ve Riff Ankara'nın ortak çalışması olan XJAZZ deneyimi 28 ve 29 Eylül'de ODTÜ M.D. Vişnelik Tesislerinde. Farklı janrların jazz ile harmanlandığı konserler, atölye çalışmaları ve festival geçirmeniz için ne gerekiyorsa her şey XJAZZ Ankara'da. Bu sene açık havaya özel sizin için dünyanın farklı coğrafyalarından gelen müzisyenlerden oluşan bir buket hazırladık. (ENG) Berlin ignited XJAZZ Festival has been occuring at various dynamic venues around Ankara but now this year, it is moving outdoors at its 5th anniversary. With 3dots and Not Under Command's joint effort XJAZZ experience will be held at ODTU Mezunlari Dernegi Visnelik Tesisi at 28th and 29th of September. Concerts with various musical genres infused with jazz, workshops, and whatever you need for a pleasant festival experience will be at XJAZZ Ankara. We have prepared a special bouquet of sounds and musicians around the globe for the event.