21 April 2019 - Sunday

Çankırı Gençlik Zirvesi

İstanbul
Çankırı Gençlik Zirvesi

Event Details

İstanbul Çankırı Vakfı olarak organize etmekte olduğumuz gençlik zirvesinde çeşitli alanlardan yaklaşık 8 konuşmacı, "18"er dakika boyunca sahnede kalarak birikimlerini, deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Konuşmacılarımız bazen başarılarını bazen başarısızlıklarını, hayatlarındaki dönüm noktalarını, yaşayıp veya yaşayamayıp öğrendiklerini anlatırken hayatımızdan izler bulacağız. Gerçek yaşamın beklentilerini ve gerekliliklerini öğrenmemizi, nelerle karşılaşabileceğimizi önceden görebilmeyi, bu ilham verici hayat öykülerinden pay çıkarabilmemizi amaçlayan zirve, yalnız Çankırı değil tüm gençliği buluşturmayı hedefliyor.

Organizasyonda konuşmacılar ile birebir sohbet edip soru sorma fırsatı ve tanışma ortamı yaratılacak olup kişisel gelişim ve kariyer planlama açısından da verimli saatler geçireceğiz.

Çankırı Gençlik Zirvesi,

seçkin konuklarıyla 21 Nisan pazar günü 12.00-17.00 saatleri arasında Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Üsküdar/İstanbul bizleri bekliyor olacak. Bu eğlenceli etkinlik için programınızda şimdiden yer açmayı unutmayın..

DETAYLAR ÇOK YAKINDA BURADA.

21 April 2019 Sunday 11:30

21 April 2019 Sunday 17:30


Uskudar Belediyesi Baglarbasi Kultur Merkezi Kulis, Selami Ali Mahallesi, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments