13 April 2019 - Saturday

NEFESİNLE YOLA ÇIK!

İstanbul
NEFESİNLE YOLA ÇIK!

Event Details

NEFESİNLE YOLA ÇIK

 

Nefes , bize kendimizi bulduran bir yol; Bu yolda ilk adımı atıyor ve yola çıkıyoruz. Nefesin sağlık  için önemi, doğru nefes ve nefes farkındalığı konularıyla ilk adımı atacağımız bu yolda, diyafram kasımızı hissetmeye  ve etkin çalıştırmaya yönelik egzersizler bulacağız.

Nefes analizimizi yaparak doku ve organlarımıza  daha verimli nefes almayı öğreneceğiz. Oksijensiz  ortamda hücrelerdeki kanser oluşumuna ve bu konudaki bilimsel çalışmalara değineceğiz.

Bilimsel bilgilerle  temellendirilmiş bu bir günlük nefes  çalışması sonunda sağlığımızı korumak adına büyük bir adım atmış olup diyafram nefesine geçeceğiz.

International Coach Federation  (ICF ) tarafından onaylı nefes koçluğu sertifikası olan  Seçil Oprak Akalan ile bol uygulamalı yararlı bilgilerle günün sonunda sağlıklı bir nefes yoluna ilk adımı atıyoruz.  

 

13 Nisan cumartesi günü 10.30 -16.00 saatleri arasında Urla Coworking’de matınızı alıp , eşofman ya da rahat bir pantolonla bize katılın, nefes ile sağlıklı bir yola adım atın.

 

Günlük atölye çalışmasından elde edilecek gelirin % 10’ u Urla Eğitim Vakfı’ na  bağış olarak aktarılacaktır.

Biletler Biletino’da 120 TL , Kapıda 150 TL , Grup indirimi ve rezervasyon için 0530 303 53 78 Pelin YILDIZ / Urla Coworking  , 0536 557 85 03 Seçil Oprak AKALAN

13 April 2019 Saturday 10:30

13 April 2019 Saturday 16:00


URLA COWORKİNG, HACIİSA MAHALLESİ 75.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:5/2 URLA, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Seçil Oprak Akalan Questions For Organizer?

Sağlığımız acisindan dogru nefesin önemi , nefes farkındalığı ve diyafram egzersizleri ile diyaframimizi nasil daha etkin kullanacagimizi öğreneceğimiz bir günlük bir çalışmadır. Bilimsel bilgiler temel alinarak diyafram kasinizi güçlendirecek pratik uygulamalar ve stres yönetimine yardimci nefes teknikleri ile tanisacaksiniz.