21 March 2019 - Thursday

eOfis Analytics Meetup | Dönüşüm

İstanbul
eOfis Analytics Meetup | Dönüşüm

Event Details

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN; http://bit.ly/2UnGkHx

Türkiye’nin en çok ilgi gören dijital pazarlama etkinliklerinden biri haline gelen ve 17.’si düzenlenecek olan  eOfis Analytics Meetup | Dönüşüm etkinliğinde, birbirinden değerli isimler Dijital Pazarlamada Dönüşüm konularıyla tecrübelerini katılımcılarımıza aktaracaklar.

eOfis ana sponsorluğunda, ücretsiz olarak gerçekleşecek eOfis Analytics Meetup – Dönüşüm etkinliği sınırlı sayıda kontenjanla gerçekleşeceği için kayıt gerektirmektedir.

Etkinlikte Neler Konuşacağız ?

ebebek UI/UX/FE Executive Ethem Budak; “Dönüşüm Odaklı Web Tasarımı” konusu ile tecrübelerini paylaşırken, Boostroas Managing Director Şahin Seçil, “Focus on Data-Driven Marketing” sunumuyla bizlerle olacak. 

Etkinlik Programı

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 “Dönüşüm Odaklı Web Tasarımı” – ebebek UI/UX/FE Executive | Ethem Budak
19:40 – 19:50 Ara
19:50 – 20:30 “Focus on Data-Driven Marketing” – Boostroas Managing Director | Şahin Seçil
20:30 – 20:45 Çekiliş ve Hediye Kazananların Duyurulması

21 March 2019 Thursday 19:00

21 March 2019 Thursday 20:45


Nurol Tower Şişli, İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Şişli/İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi Questions For Organizer?

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.

Comments