05 April 2019 - Friday

ARCH+DSGN 2019

İstanbul
ARCH+DSGN 2019

Event Details

Türkiye’nin en geniş kapsamlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan ilk ve tek zirvesi Arch Dsgn Summit 2019, ‘Mimari ve Tasarımda Geleceğe Yönelik Yaklaşımlar’ teması ile 5-6 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, 3. kez Mimari Etkinlik Merkezi tarafından gerçekleştirilecek. Arch Dsgn Summit, düzenlendiği günden beri tüm yaratıcı endüstrileri, yurt içinden ve yurt dışından mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında 20.000’in üzerinde sektörün değerli profesyonellerini ve öğrencileri bir araya getirmeye devam ediyor.


Mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında dünyaca ünlü isimlerin yer alacağı panel ve konferansların yanı sıra; Atölye, BiKahve Sohbetleri, Fuar, Mimarka Buluşmaları, Pecha Kucha Sunumları, Sergi gibi birçok aktivite olacak.

Jenny Wu, Dwayne Oyler, Luca Molinari, Sven Fuchs, Murat Tabanlıoglu, Alper Derinboğaz, Can Çinici, Gürhan Bakırküre, Koray Yavuzer, Ayşin Sevgi Karakurt gibi isimlerin sahne alacağı Arch Dsgn Summit'te 120'den fazla konuşmacı yer alacak.


5-6 Nisan Cuma ve Cumartesi günleri İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda buluşalım!

Giriş ve tüm etkinlikler ücretsizdir!

Ayrıntılar ve tüm detaylar için https://archdsgnsummit.com/

05 April 2019 Friday 10:00

06 April 2019 Saturday 19:00


İstanbul Lütfi Kırdar - ICEC, Harbiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments