29 April 2019 - Monday

Hairist 2019 EXCLUSIVE

İstanbul, Şişli
Hairist 2019 EXCLUSIVE

Event Details

En iyi saçlar için ilham veren etkinlik sloganıyla Hairist, 2019'da özel bir konseptle 29 Nisan'da gerçekleşecek.  Etkinlik hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://hairist.com.tr/hairist-2019-icin-geri-sayim-basladi/

Etkinliğe destekleyen markalardan davetiye sağlayarak veya buradan satın alarak katılabilirsiniz. Davetiyeniz cep telefonunuza SMS olarak ve/veya mail adresinize QR kod olarak gelecektir. Her bir kod tek kullanımlıktır.

Etkinliğe cep telefonundaki QR kodu okutmadan giriş mümkün değildir ve kapıda satış yapılmamaktadır.

29 April 2019 Monday 18:00

29 April 2019 Monday 22:00


Fairmont Quasar Istanbul, Büyükdere Cad. No:76B Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

HAIRiST
HAIRiST

Mükemmel bir kuaförlük gününe hazır mısınız? Türk kuaförlüğünün en uzun soluklu kuaförlük etkinliği. Koruncuk Vakfı’na sağlanan maddi destekle önemli bir sosyal sorumluluk projesini de içinde barındıran etkinlik, Türkiye’nin seçkin kuaförlük markalarına ev sahipliği yapıyor. Etkinliğe ilişkin detayları facebook.com/esteticadergisi , facebook.com/hairistcomtr ve instagram.com/hairistcomtr sosyal medya hesaplarında da takip edebilirsiniz. Etkinlik biletlerini ise Estetica Dergisi’ni 0212 272 02 70 numaralı telefondan arayarak satın alabilir veya çalıştığınız boya markaları ile görüşerek veya buradan kredi kartınızla satın alarak temin edebilirsiniz. Biletiniz cep telefonunuza gelecektir ve girişte size gelen mesajı göstermeniz gerekecektir.