23 February 2019 - Saturday

Sertifikalı Çocuk Gelişimi Eğitimleri

İstanbul
Sertifikalı Çocuk Gelişimi Eğitimleri

Event Details

Çocukları anlamak, onlara doğru yaklaşmak ve gelişimlerine destek olmak isteyen tüm anne-babaları, öğrencileri ve alanda çalışan uzmanları katılım sertifikalı Çocuk Gelişimi Eğitimlerimizin ilkine bekliyoruz.

EĞİTMENLERİMİZ

SELVA ARSLAN

PSİKOLOG 
OYUN TERAPİSTİ
CO-PSİKODRAMATİST
EMDR VE HİPNOTERAPİ TERAPİSTİ  

Oyun Terapisti Anne adıyla da aşina olabileceğiniz İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup, Klinik Psikoloji masterını tamamlayan ve İstanbul Psikodrama Enstitüsü'ndan Co-Psikodramatist uzmanlığını alan Psikolog Selva Arslan ile "Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? ve "Pozitif Ebeveynlik" konularında bilgi sahibi olacaksınız.

ECE ÇALIŞKAN

AİLE VE ÇİFT TERAPİSTİ
CO-PSİKODRAMATİST

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olup, İstanbul Psikodrama Enstitüsü'nden co-psikodramatist uzmanlığını alan, co-psikodramatist, aile ve çift terapisti ve psikolojik danışman olarak çalışmakta olan Ece Çalışkan ile  "Çocuk Psikodramasının Çocuğun Gelişimine Katkıları" konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

GÜLBAHAR UYSAL

ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİCİSİ

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim ve Öğretimi bölümünden mezun olup İstanbul Aydın Ünivesitesi'nde Psikoloji masterını tamamlamış, okul öncesi öğretmenliği ve müdür yardımcılığı yapan Gülbahar Uysal ile "Okul Yaşamı ve Çocuğun Uyum Süreci" konuları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 

23 February 2019 Saturday 12:00

23 February 2019 Saturday 16:00


Google Dome Istanbul, Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418 Kağıthane/İstanbul, Kağıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter