10 May 2019 - Friday

Teknik Gezi

İstanbul
Teknik Gezi

Event Details

Otonom Sistemler Topluluğu olarak düzenlediğimiz Teknik gezimiz 10 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecektir. İlk olarak THY Teknik A.Ş.'ye gidilecektir. Sabah saat 08.00'da Sabiha Gökçende bulunulacak ve hangara geçiş süresi yaklaşık yarım saat sürecektir. 08.30'da THY Teknik gezimiz başlayacaktır. Yaklaşık 3 saat süren gezimizin ardından Esentepe/Şişli'de bulunan Yemeksepeti Park'a gitmek için yola çıkılacaktır. Yemeksepeti Park için başlangıç saatimiz 14.30 olduğundan dolayı öğlen yemek için uygun bir yerde mola verilecektir.

Saat 14.30'da Yemeksepeti Park gezimiz başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecektir. Ardından Ankara'ya doğru yola çıkılacaktır.

NOT1: Oruç tutan arkadaşlarımız için sahur ve iftar vakitlerinde mola verilecektir.

NOT2: Geziye sadece Gazi üniversitesi öğrencisi olan arkadaşlarımız katılabilir.

NOT3!!!: Turkish Technic gezimiz için katılımcı listesinin önceden verilmesi gerektiğinden dolayı LÜTFEN KESİN GELECEK ARKADAŞLAR KAYIT YAPTIRSIN DAHA SONRADAN DEĞİŞİKLİK YAPILAMAYACAKTIR. Ayrıca kayıt yaptırıldıktan sonra Whatsapp grubu açılacak ve buradan iletişim kurulacaktır. Hangar havalimanı içinde olduğu için kayıt yaptıran kişilerin arkalı önlü TC kimlik fotokopileri istenmektedir. Whatsapp grubundan bu konu hakkında bilgilendirme yapılacaktır. TC kimlik fotoğraflarını 5 Mayıs tarihine kadar ulaştırmayan arkadaşlar maalesef geziye katılamayacaktır. (EHLİYET GEÇERLİ DEĞİLDİR.)

Tarih: 10Mayıs 2019

Saat: 00.30 (Perşembeyi Cumaya bağlayan gece)

Otobüs Kalkış: Merkez Kampüs A Kapısı

10 May 2019 Friday 03:00

10 May 2019 Friday 17:00


Turkish Technic, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments