13 March 2019 - Wednesday

Liderlik Kampı'19

Ankara
Liderlik Kampı'19

Event Details

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun her yıla damgasını vuran etkinliği Liderlik Kampı, 2019’da da Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan öğrencilere dolu dolu ve eşsiz üç gün yaşatmaya hazırlanıyor!

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan, günümüz liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Liderlik Kampı, 13-14-15 Mart tarihlerinde TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek. Liderlik Kampı’19 katılımcıları üç gün boyunca alanında uzman, lider vasıflı kişilerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı oturumları dinleme ve bu isimlerle birebir tanışarak bilgi alışverişi yapma fırsatını bulacak.

Ayrıca, iş hayatı için tecrübe kazandırmayı amaçlayan, büyük şirketlerin problemlerinin analiz edildiği ve çözüm önerilerinin getirildiği, mülakat simülasyonlarının yer aldığı workshoplar düzenlenecektir.

Profesyonel hayat ve liderlik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayı sağlayacak oturumlar ve Vaka Analizi Yarışması’nın yanı sıra Liderlik Kampı’19 katılımcıları; günün yorgunluğunu atmak, tanışmak ve network kurmak amacıyla üç gün boyunca her akşam Ankara’nın en güzel mekanlarında eğlenme şansını bulacak!

Yüksek dozda öğrenmeyi ve eğlenmeyi garanti eden Liderlik Kampı’19, sınırlı sayıdaki kontenjanıyla konaklamalı ve konaklamasız katılımcılarını bekliyor! Liderlik vasıflarını geliştirip kendine yeni şeyler katacağın, iş hayatına hazırlanacağın, yeni insanlarla tanışacağın ve sınırsız derecede eğleneceğin Liderlik Kampı’19’da sen de çok gecikmeden yerini al! Tüm detaylar liderlikkampi.org 'da.

13 March 2019 Wednesday 00:00

15 March 2019 Friday 23:55


TOBB ETÜ Konferans Merkezi, Söğütözü, Söğütözü Cd. No:43, 06560 Söğütözü/Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
TOBB ETÜ - EVT Questions For Organizer?

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun her seneye damgasını vuran ulusal çaplı kariyer etkinliği Liderlik Kampı dopdolu programı ve yenilenen konsepti ile katılımcılarını bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor! Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan, günümüz liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Liderlik Kampı, 11-12-13 MART tarihlerinde TOBB ETÜ Konferans Merkezi'nde gerçekleşecek. Liderlik Kampı’20 katılımcıları, üç gün boyunca alanında fark yaratmış, lider vasıflı kişilerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı oturumları dinleme, bu isimlerle birebir tanışarak bilgi alışverişi yapma ve 15 farklı sektör devi firmaya erişme imkânı elde edecek. Katılımcılar Liderlik Kampı boyunca, sıradan kariyer etkinliklerinden ayrılarak gerçekleşecek olan atölyelere katılarak etkinlik boyunca aktif olma ve yeteneklerini gösterme şansı edinecek. Bu kapsamda eğitim, vaka analizi, workshop gibi kariyer atölyelerine katılabilir, tüm bunların yanı sıra kültür sanat atölyelerinde yeteneğini gösterebilirsin! Liderlik Kampı'20 üç gün boyunca hız kesmeden gece eğlenceleri ile devam edecek! Katılımcılar etkinlik boyunca her akşam günün yorgunluğunu atacağı, Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerden arkadaşlar edineceği Ankara’nın en güzel mekânlarında eğlenme şansı bulacak! Her sene olduğu gibi bu sene de Liderlik Kampı yüksek dozda öğrenmeyi ve sınırsız eğlenmeyi garanti ediyor! LK'20 konaklamalı ve konaklamasız katılımcılarını bekliyor!

Comments