23 March 2019 - Saturday

Barista Clash

İstanbul
Barista Clash

Event Details

"Barista Clash" 23 Mart 2019'da "Uniq İstanbul Glass Room"da gerçekleşecek. Etkinlik Dream Sales Machine tarafından düzenleniyor. Biletler satışta.

-------------------------------------------------

Nitelikli kahve ile tüketici arasında önemli rol sahibi olan baristaların, yeteneklerini sergileyebilmelerine imkan sağlayan keyifli bir yarışma platformu olan Barista Clash, kahve tutkusu ile yola çıkmış baristaları, baristalığı yaşam şekli haline getirenleri, barista adaylarını, kahve sektöründe çalışanları, bu sektörde kariyer yapmayı hedefleyen kişileri ve kahve hakkinda daha fazlasını öğrenmek isteyen kahve severleri aynı çatı altında topluyor.

Barista Clash, baristanın sektördeki önemini vurgulayarak, bireysel yeteneklerini geliştirmesi için cesaretlendirip, baristaların ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklanarak, kahve sektörüne katacağı değerleri hayal eder, kahveye ve baristalık mesleğine olan tutku ve heyecanı yaymayı hedefliyor.

Kahve sektörü otoritelerinin yanısıra moda, sanat ve müzik dünyasındaki önemli kişilerin de yer aldığı juri karşısında yarışacak baristalar, “Barista Clash” ünvanını ve büyük ödülü kazanmak için 23 Mart’da Uniq Hall Glassroom’da karşı karşıya gelecekler.

-----------------------------------------------------

#kahve #barista #latte #filtrekahve #cortado #espresso #americano #coffee #baristaclash #istanbul #etkinlik #uniqistanbul #glassroom #bilet

23 March 2019 Saturday 10:00

23 March 2019 Saturday 20:00


Uniq İstanbul Glass Room, Uniq İstanbul Glass Room, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dream Sales Machine
Dream Sales Machine Questions For Organizer?

Hayalleri süsleyen etkinliklerin peşinden koşan siz keyif ve deneyim avcılarının değişmez adresi.