18 January 2019 - Friday

DISC ve DISC ile Satış

Bursa
DISC ve DISC ile Satış

Event Details

DISC NEDİR?DISC Davranış Modeli Analizi , bireyin davranış özelliklerini belirleyerek hangi işleri daha severek ve başarı ile yapabileceğini, hangi ortamlarda kendini daha rahat ifade edebileceğini ve daha verimli olabileceğini, kimlerle daha iyi anlaşabileceğini ortaya koyan bir davranış modeli testidir. Bu, doğru ya da yanlış cevapları olan bir test değil, bir rapor olduğu için sonucunda kişi hakkında iyi ya da kötü gibi bir değerlendirme yapılmaz. Daha kapsamlı ve açıklayıcı şekilde yargılama olmaksızın kişinin daha yatkın olduğu iş türü ve ortamları belirlenir.

DISC öğrendikten sonra tüm hayatınızın değiştiğini fark edeceksiniz. Danışanlarımızın tecrübelerini izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz; https://www.youtube.com/channel/UCR6Mg0fHy-Vq80QHIC0gwTw/videos

Bu özel seansa katıldığınızda HEDİYE olarak DISC testi size de uygulanacak ve davranış modelinizi daha iyi çözümlemeniz sağlanacaktır. Kontenjanımız 10 kişi ile sınırlıdır.

Sadece iş ortamında değil , özel yaşantısında ve sosyal yaşantısında da bireyin sağlıklı ve mutlu ilişkiler kurabilmesi için önce kendisini tanıması gerekir. Bu rapor size ; Tespitler yapacak Tanımlamalar yapacak Çözümler sunacak Stres katsayınızı ölçecek Yöntemler öğretecek Doğru iletişim için hızlı kazanımlarla hayatınızı kolaylaştıracak. İş ortamında , İşe alım süreçlerinde Ekip içi uyum sağlamada , Ekibin mevcut potansiyelini ortaya çıkarmada, Doğru kişiyi doğru pozisyonda istihdam etme aşamasında , Ekibiniz için kariyer planlaması yaparken, İşletme sahibi olarak liderlik yeteneklerinizi arttırmak için, Üst yönetimin liderlik yeteneklerini arttırmak için, Zaman yönetimi ve daha verimli sonuçlar elde etmek için sıkça başvurduğumuz bir rapordur. Bu özel seansa katıldığınızda HEDİYE olarak DISC testi size de uygulanacak ve davranış modelinizi daha iyi çözümlemeniz sağlanacaktır.

Eğitim Yeri: ActionCOACH Bursa Ofisi Odunluk mah. Mihraplı cad. No:12A/1 Beşevler-Nilüfer/BURSA

Eğitim Tarih ve Saati: 18 Ocak 2019 Cuma Saat:14:30-17:30

Eğitim Ücreti: DISC eğitim seansı ücreti 466 ₺+KDV (DISC Davranış Modeli Analiz Raporu Hediyemizdir.)

Rezervasyon Yapmak ve Bilgi Almak İçin;

ik@isletmekoclugu.com

0224-235-17-00

0224-235-17-01

0532-053-85-61

0532-275-14-42

18 January 2019 Friday 14:30

18 January 2019 Friday 17:30


ActionCOACH İşletme Koçluğu, Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:12 Da:1, Nilüfer, Bursa


View Map

Event Promoter