04 December 2018 - Tuesday

DENİZ ORBAY ile BEDroom ‘da YOGA!

İstanbul, Beşiktaş
DENİZ ORBAY ile BEDroom ‘da YOGA!

Event Details

Yoga derslerimize katıl. Vücudunun sınırlarını genişlet, şehrin sınırlarını genişlet! Her salı saat 18.45'te BEDroom +18'de.

Eğitmen: @orbaydaily

------

Adres: Nispetiye Mah. Aytar Cad. Saydam Sok. Aynur Apt. No:3 D:1 (Bahçeden ayrı giriş vardır.) Levent- Beşiktaş/İstanbul

Harita için; BEDroom +18 'e Giden Yol..

Tel: (0212) 282 91 91

04 December 2018 Tuesday 18:45

04 December 2018 Tuesday 20:00


BED (Brand Experience Designers), Nispetiye Mah. Saydam Sok. Aynur Apt. No:3/1, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BEDroom Questions For Organizer?

BEDROOM Çünkü yeni deneyimlere bayılıyoruz, BEDROOM Çünkü paylaştıkça zevkin arttığına inanıyoruz. BED olarak geçtiğimiz on yılda markalar için pozitif deneyimler yarattık. Marka hikayeleri kurgulayıp, deneyimleri o hikayenin akışı içinde yaşattık. Verimli olabilmek adına sevdiğimiz markalarla çalıştık. Çıkan sonuçlar ile daha çok keyif aldık ve tanıdıkça aşkla bağlandık. Kendi hikayemizi yaratırken olduğu gibi pozitif deneyimi esas aldık. Markalarımızla yıllar boyu süren bağı, severek çalışmamıza borçluyuz. Şimdi de BED ailesi olarak hayatımıza katacağımız yeni deneyimleri, sadece markalarımızla değil, tüm insanlarla paylaşmaya karar verdik. Çevremizdeki birçok farklı alanda bilgi sahibi olan insanları davet ederek; evimizin kapılarını herkese açıyoruz. BEDroom ile; çeşitli etkinliklerde kendimizi bulmak, biraz da olsa kafa dağıtıp eğlenmek için, farklı sektörlerden ve çevrelerden gelen insanlarla tanışıp, birlikte yeni mutluluklar deneyimleyeceğiz. Bazen yoga okulu olup zihni ve bedeni rahatlatacak, bazen de cocktail workshopları ile kafaları yükselteceğiz. Tadım etkinlikleri, oyun turnuvaları, stand-up gösterileriyle birlikte eğleneceğiz. BEDroom; “Yeni deneyimlere ve ortamlara her zaman varım!” diyenlerin favori mekanları arasında yerini alacak.