01 December 2018 - Saturday

3D ZİRVE

Ankara
3D ZİRVE

Event Details

Nedir bu 3D ?

Şirketlerden gelen uzman kişilerin şirketlerini tanıtımlarını yaptığı, staj programlarını ve kendi kariyer hikayelerini anlattığı bir kariyer zirvesidir.

Dinle Düşün Değiştir ne demektir?

3D 2 Günden oluşur. İlk gün dinleyip düşünecek ikinci gün değiştireceğiz. Nasıl mı? Anlatalım :)
1. gün şirketlerden gelen konuşmacılarla seminerler dizisi tadında bir gün geçirecek, onların hikayelerinden dersler çıkaracak ve dinleyip düşüneceğiz.
2. gün ise işler değişiyor. İlk gün bizimle olan şiketlerimize ek olarak farklı şirketlerden de gelen mentorlar ile öğrencileri gruplar halinde buluşturuyoruz.


Nasıl yani? 1 şirket görevlisi ve 15 öğrenci? Ne olacak 1 gün boyunca?

Bütün gruplar 2. Gün Bilkent Üniversitesi sınıflarında şirket görevlisi mentor eşliğinde design thinking çalışması yapacaklar.Günün sonunda bütün mentorlar ve öğrencilerin bulunacağı bir networking kokteyli yapılacak ve her mentorla görüşebilme imkanı da yakalayabileceksin!

Mentor Şirket güncellemeleri için sitemizde takipte kal ve öncelik sıralamasına göre istediğin 3 mentor şirketini isim,soyisim,telefon ve bilet numaranla birlikte accbilkent@gmail.com’a mail atmayı unutma. Unutursan da üzülme, biz seni mentorsuz bırakmayız. :)

01 December 2018 Saturday 09:00

02 December 2018 Sunday 17:00


Türkiye Barolar Birliği Litai Otel, İlhami Soysal Sk. No:3 Balgat, 06520, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ACC Bilkent Questions For Organizer?

ACC Bilkent'in düzenlediği, uzman kişilerin bütün sektörlerle alakalı şirketlerin tanıtımlarını, staj programlarını ve kariyer hikayelerini anlattığı Denetim ve Danışmanlık Zirvesidir.

Comments