02 December 2018 - Sunday

Mahir Aydoğar ile "Kalp ve Omuz Açıcılar" Workshop

İstanbul
Mahir Aydoğar ile "Kalp ve Omuz Açıcılar" Workshop

Event Details

Pema Chödron’un dediği gibi; açıklık, korkularımıza direnmekten değil bilakis korkularımızı iyi tanımaktan doğar. Açılmak, yapmaktan ziyade olma halidir ve o nedenle ürkütür.

Mahir Aydoğar 'la, kalp açıcı asanalarla akışta olacağımız bu workshopta; bizi engelleyen inatçı omuzların ardında yatan durumları ve düşünceleri, kalp çakrası üzerine yapacağımız meditasyonla araştıracağız.

Eğitmen: @mahiraydogar

Tel: ‭0 (532) 356 66 41‬

Adres: BEDroom +18 'e Giden Yol..

02 December 2018 Sunday 12:00

02 December 2018 Sunday 14:00


BED (Brand Experience Designers), Nispetiye Mah. Saydam Sok. Aynur Apt. No:3/1, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BEDroom Questions For Organizer?

BEDROOM Çünkü yeni deneyimlere bayılıyoruz, BEDROOM Çünkü paylaştıkça zevkin arttığına inanıyoruz. BED olarak geçtiğimiz on yılda markalar için pozitif deneyimler yarattık. Marka hikayeleri kurgulayıp, deneyimleri o hikayenin akışı içinde yaşattık. Verimli olabilmek adına sevdiğimiz markalarla çalıştık. Çıkan sonuçlar ile daha çok keyif aldık ve tanıdıkça aşkla bağlandık. Kendi hikayemizi yaratırken olduğu gibi pozitif deneyimi esas aldık. Markalarımızla yıllar boyu süren bağı, severek çalışmamıza borçluyuz. Şimdi de BED ailesi olarak hayatımıza katacağımız yeni deneyimleri, sadece markalarımızla değil, tüm insanlarla paylaşmaya karar verdik. Çevremizdeki birçok farklı alanda bilgi sahibi olan insanları davet ederek; evimizin kapılarını herkese açıyoruz. BEDroom ile; çeşitli etkinliklerde kendimizi bulmak, biraz da olsa kafa dağıtıp eğlenmek için, farklı sektörlerden ve çevrelerden gelen insanlarla tanışıp, birlikte yeni mutluluklar deneyimleyeceğiz. Bazen yoga okulu olup zihni ve bedeni rahatlatacak, bazen de cocktail workshopları ile kafaları yükselteceğiz. Tadım etkinlikleri, oyun turnuvaları, stand-up gösterileriyle birlikte eğleneceğiz. BEDroom; “Yeni deneyimlere ve ortamlara her zaman varım!” diyenlerin favori mekanları arasında yerini alacak.

Comments