07 December 2018 - Friday

11. İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi

İstanbul
11. İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Event Details

DÖNÜŞÜM BAŞLADI!

Teknoloji gurularının heyecanla beklediği Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) Dijital Dönüşüm temasıyla 7-8 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü'nde düzenlenecek.


11. Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ, 7-8 Aralık tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor : Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm, Dijifikir ve İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödül Töreni.

Zirvedeki Oturumlarda

4129Grey CEO'su Alemşah Öztürk,

Aslanoba Capital Founder'ı Hasan Aslanoba,

MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Erkut,

Vestel CMO'su Tunç Berkman,

İTÜ ARI Teknokent CEO’su Deniz Tunçalp,

Hadi Founder’ı Emre Ulusoy,

Interrail Türkiye Founder'ı Bestami Köse,

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu,

Sanatçı Ceyhun Yılmaz,

S&S Motors Genel Müdürü, DJ ve Prodüktör Ferhat Albayrak,

Borusan Mannesmann CEO'su, DJ ve Prodüktör Zafer Atabey,

Me Consultancy Founder'ı Murat Erdör ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak.

Sürpriz konuşmacılar için www.btz.org.tr sitesini takipte kalın! 

Sınırlı sayıdaki biletler tükenmeden BTZ'de yerinizi alın!

BT Alanı, bilişim sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren şirketleri tek bir organizasyonda buluşturmasının yanında, girişimcilerin gereksinim duyduğu networking için de uygun bir ortam sağlamaktadır. Bunun yanında firma ürünlerinin, kampanyaların doğrudan kullanıcıya ulaştırılmasını ve geri bildirim alınmasını da mümkün kılmaktadır. Katılımcılar, BT Alanı’nda bilişim dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olacakları gibi yeni teknolojileri de deneyimleme imkânı bulacaktır. BT Alanı'nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Dijifikir, bu sene 3. kez gerçekleştirilecek bir e-iş fikri yarışmasıdır. Yüzlerce başvuru arasından yapılan elemeyle sona kalan 5 ekip, 7 Aralık 17:00'da juri karşısında projelerini sunarlar. Katılımcılara da açık olarak gerçekleştirilen bu yarışmada juri değerlendirmesi sonucu en iyi 3 ekip çeşitli ödüller kazanır. Dijifikir ödülleri, sponsorları, jürisi ve daha fazlası için: www.dijifikir.org

BTZ 2010’da Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilmeye başlanan İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri, ülke çapında büyük bir ses getirmektedir. Her yıl olduğu gibi BTZ 2018’de de sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra en etkili sosyal medya markaları, sosyal medyayı en başarılı kullanan resmi kurum, sivil toplum örgütü halk oylaması sonucunda belirlenerek 8 Aralık akşamı düzenlenecek törende ödüllendirilecektir. 
Halk oylaması 2 Aralık'a kadar devam edecektir! 
Oy vermek için: sosyalmedyaodulleri.com

Zirveyle ilgili detaylı bilgilere btz.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİĞİMİZE KATILIM GÖSTEREN KİŞİLERE İTÜ TARAFINDAN SERTİFİKA VERİLECEKTİR

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; info@ituimk.org.tr

 

07 December 2018 Friday 10:00

08 December 2018 Saturday 20:30


İTÜ Maçka Yerleşkesi, Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments