17 October 2018 - Wednesday

UNITRA '18

İstanbul, Esenler
UNITRA '18

Event Details

UNITRA 17-18 EKİM 2018 KONGRE MERKEZİ

UNITRA, Gezi ve Kampçılık Kulübü olarak her sene düzenlediğimiz Öğrenci İşi Yurtdışı Günleri. Biz bu etkinliğimizde öğrenciler ile alanında başarılı olduğuna inandığımız firmaları bir araya getiriyor ve bir öğrencinin yurtdışına nasıl çıkabileceği hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Kafalarımızdaki soru işaretlerine cevap buluyoruz, yurtdışı deneyimi yaşamanın püf noktalarını işin iyi bilenlerinden öğreniyoruz. Ve tabi ki bool bol çekiliş yapıyoruz, evet doğru okudunuz, bu etkinlik sizi yurtdışına gönderecek!

Çekilişlerimize katılabilmek, sayısız hediyelerimizi kazanabilmek için gerekli şartlar:
• Oturumlarımıza kayıt yaptırmanız ve katılım sağlamanız gerekmektedir. (AGK hediyesi için en az 2, Work & Travel hediyesi için en az 3 oturum şartı aranmaktadır.)
• Kulübümüze üye olmanız gerekmekte ve eğer üye değilseniz UNITRA girişinde olacak olan standımızdan üye olabilirsiniz.
• Çekilişler oturumların başından itibaren çeşitli zamanlarda yapılacaktır. Birden fazla bilet ile giriş yapanlar çekilişlerde çıksalar dahi haklarını kaybetmiş sayılacaklar.

Her yaz yurtdışına çıkmayı hayal edip bir türlü cesaret edemiyor musun?
Yoksa "bu yaz kesin yurtdışı yapalım kanka yeaa" deyip erteliyor musun?
UNITRA aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmanızı sağlayacak, size konu hakkındaki tüm püf noktaları öğretecek ve belki çekilişle sizi yurt dışına gönderecek!
Detaylar için YTUGEKA Instagram sayfasını takipte kalınız efenim.

Web Sitesi

Instagram

Twitter

Youtube

17 October 2018 Wednesday 13:00

18 October 2018 Thursday 16:00


Davutpaşa Kongre Merkezi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
YTÜGEKA

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık Kulübüne kayıt olmak için üniversitemizde okumanıza bile gerek yok. Kapımız herkese açık, siz yeter ki gezmek isteyin :)