03 November 2018 - Saturday

Reggae Fest (Sattas, DaPoet, Dj Genjah)

İstanbul
Reggae Fest (Sattas, DaPoet, Dj Genjah)

Event Details

Hiphop'ın sert ritimleri Jamaika’nın pozitif titreşimlerine karşı.

 

Hiphop kültürünün Türkiye’de ki önemli temsilcilerinden Da Poet, Reggae Dub tınısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Genjah ile buluşuyor. Underground müzik kültürünün öncüleri olan reggae ve rap’in en barışçıl battle’ı pozitif hisleriyle aynı sahnede kapışıyor.

 

Da Poet; En son Beat Tape 2 albümünü Tektosag records üzerinden plak olarak yayınlayan ve 90BPM ve Rain Lab projelerinin dışında uzun süredir üretme halinde olan beatmaker ve MC Da Poet, Reggae’nin vuruşlarına karşı mikrofondan da yardım alarak mücadele edecek.

 

GenJah; Yaklaşık 10 yıldır reggae/dub selektalığı yapan Genjah. İstanbul’un tek reggae club’u olan Nayah’ın 3 yıldır resident djliğini yaptıktan sonra. 2 yıl radyobabylon’da ” rasta takin ova” programını hazırlayıp sundu. Son yıllarda yaptığı prodüksiyonlarla dikkatleri üzerine çeken Genjah; boyun kıran ritimlere cevap vermeye çalışacak.

 

 

Reggae Fest 3 KASIM CUMARTESİ SANAT PERFORMANS’TA SİZLERLE…

03 November 2018 Saturday 22:00

04 November 2018 Sunday 02:00


Sanat Performance, Hüseyinağa Mah. No: 13/A Beyoğlu, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Sanat Performans Questions For Organizer?

Nevizade'nin köklü mekanlarından olan Sanat, her mevsim kullanılabilen 1500 kişi kapasiteli performans alanı ile Beyoğlu'na sanat taşıyor.

Comments