07 November 2018 - Wednesday

EMRE ALTINOK

İstanbul, Beyoğlu
EMRE ALTINOK

Event Details

Hem başarılı bir vokal hem de usta bir gitar sanatçısı olarak müzik piyasasında kendi tarzıyla adından söz ettiren Emre Altınok, Kınay Production etiketiyle,son dönemde moda olan pop müzikte ‘giderli şarkılar’ listesine yepyeni bir şarkı kazandırdı.

 

Söz ve müziği Taner Çalık ‘a ait olan GİT GELME  isimli son single çalışması geçtiğimiz günlerde yayınlanan, kendine özgü tarzını her zaman kliplerinde de ortaya koyan Emre Altınok,giderli şarkıların klişe kliplerinden farklı bir çizgiyle çektiği klibi eşliğinde, yeni single çalısmasını dinleyicilerle bulusturdu.

 İlke Özalp yönetmenliğinde çektiği klibiyle dinleyicilerin de  büyük beğenisini toplayan Emre Altınok, muzikseverler tarafından sosyal medyada hareketli şarkısı ‘GitGelme’ ile muzik platformlarında yükselmeye devam ediyor.

 

2011 yılında çıkardığı ilk albüm çalışması ’DÖRT DUVAR’ ile müzik piyasasına etkili bir giriş yapan Emre Altınok, 2014 yılında çıkardığı single çalışması ‘FİRAR’ ve 2015 yılında çıkardığı single çalışması ‘BU SABAH’ın ardından, 2016 yılında  ‘YAR DESEN’ şarkısıyla  muzikseverleri yakalamayı başarmıştı. 

 

7 KASIM ÇARŞAMBA SANAT PERFORMANCE SAHNESİNDE SİZLERLE…

 

07 November 2018 Wednesday 21:00

08 November 2018 Thursday 02:00


Sanat Performance, Hüseyinağa Mah. No: 13/A Beyoğlu, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Sanat Performance

Nevizade'nin köklü mekanlarından olan Sanat, her mevsim kullanılabilen 1500 kişi kapasiteli performans alanı ile Beyoğlu'na sanat taşıyor.