29 September 2018 - Saturday

Kite 6th Year Anniversary: Season Opening /w Agents Of Time

Ankara, Çankaya
Kite 6th Year Anniversary: Season Opening /w Agents Of Time

Event Details

Kite sezon açılışını geçtiğimiz sezonun en sükse yapmış isimlerinden biri ile yapıyor. Elektronik müziğin en karanlık yerlerini talan eden, zaman avcıları Agents Of Time 29 Eylül gecesi Kite'ın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Agents of Time

Sıradışı bir şekilde elektronik müzik dünyasında yükselen Üç zihin; biraz içki ve biraz zamanla Agents Of Time’a hayat verir. Amaçları tek bir gerçeklik olan fikir ve kavramları birleştirmek. Bu yolda kendi imkanları tarafından oluşturulan özel ve rafine sesler ile özgün bir stil geliştiren bu üçlü büyük bir proje ortaya çıkarır.

Andrea Di Ceglie, Fedele Ladisa ve Luigi Tutolo; “Agents Of Time” ‘dır. İtalyan üçlü, bu iddialı projeye Temmuz 2013'te başladı. İlk albümleri Mayıs 2014'te İngiliz plak şirketi Stem Records'ta piyasaya sürüldü. İlk olarak, yakında Jennifer Cardini'nin Correspondant filminde yer alan EP "Polina"; Tale of Us, Dixon, Tiga, Agoria, John Digweed ve daha birçok isim tarafından düzenlendi ve desteklendi.

Üçlünün evrimleşen sesi; elektronik, fütüristik, techno ve ambiyansla uğraşan güçlü unsurların bir araya gelmesi insanlığın ihtiyaçlarından birisiydi. Sanat ruhun yansıması ise tekil ilerlememelidir. Gelecek yazılmaz ve beklemek çok daha mantıklıdır: hiçbir şey şansa bırakılmaz, hepsi zamana emanettir.

29 September 2018 Saturday 22:00

30 September 2018 Sunday 05:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival