22 September 2018 - Saturday

Sağlık Turizmi Devlet Destekleri ve Pazarlama Toplantısı - Ankara

İstanbul, Kadıköy
Sağlık Turizmi Devlet Destekleri ve Pazarlama Toplantısı - Ankara

Event Details

Sağlık Turizmi Devlet Destekleri ve Pazarlama; Bilgilendirme Toplantısı Ankara
Yükselen değer Sağlık Turizminde Türkiye. Sağlık Turizminde gelişmelerin değerlendirildiği toplantıların 4.sü İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi, AKEL Turizm ve Medword ev Sahipliğinde 18 Eylül de Ankara Mövenpick Otel de yapılacak.
İGEME tarafından yapılan organizasyonda Sağlık Turizmi ve gelişmeler ele alınırken, Sağlık Turizminde devlet destekleri, Uluslar arası Sağlık turizm Yetki Belgesi, Yurtdışından hasta getirmek, Avrupalı sigorta sistemleri ile çalışmak, yurt dışındaki yazılım ve platformları getirmek amacı ile yapılan çalışmaların konuşulacağı ve konunun uzmanı tarafların projelerin bir araya geleceği bilgilendirme toplantısında Sağlık turizm sektörü için ülkemize kazandırılan 4 projenin de lansmanı yapılacak.
Konuşmacılar
Prof Dr Mustafa ÖZDOĞAN Sağlık turizmi vizyonu – Antalya – Yaptıkları
Murat IŞIK Sağlık Turizm Teşvikleri
Daniel REİBERG - Philipp BUTZBACH Medzapp CEO
Musa ÇAVUŞ Teknolojinin Sağlık Turizminde Kullanımı
Prof Dr. Ali AYYILDIZ Medical in Türkiye Yeni nesil Sağlık Turizm Pazarlaması
Dr. Arda SÜREL Alman Sigorta Sistemi Türk Sağlık Sisteminde

Tüm sağlık turizm paydaşlarının katılımın sağlanacağı bu organizasyon 2023 vizyonunda ve 50 milyar dolar gelir hedefi olan Türkiye’nin sağlık turizm hedefi için çalışan organizasyon ülkemizde ki bu hedeflere uymak için sağlık turizm acente ve hastane, sivil toplum kuruluşları, dernek ve kamu kuruluşlarını bir araya getirecektir.
Almanya’nın en büyük yazılı projelerinden biri olan MEDZAPP aplikasyonunun Türk Sağlık Turizmine hizmet etmesi ile ilgili verilecek start ve bu yazılımın tanıtımı, Alman Sigorta Sisteminin Türkiye de hizmet alacak üyeleri için tanıtım ve iş birliği protokolü için yapılacak iyi niyet anlaşması ve protokolü ile ilgili görüşmelerde Sunumu Almanya da Yaşayan ve finans doktoru Arda SÜREL yapacak.
Türkiye de ilk kez hayata geçen ilk Türk Ön Tanı Merkezi ile ilgili tanıtım ve açılış startını Koordinatör Profesör ALİ AYYILDIZ bu etkinlikte verecek.
Antalya’nın Sağlık Turizmdeki potansiyelini şehrin Kanser Konusunda Uzman ve Başarılı ismi Profesör Mustafa ÖZDOĞAN Yapacak…
Sağlık Turizm Devlet Destekleri konusundaki genel durum ve bilgilendirmeyi İGEME Genel Müdürü Murat IŞIK yapacak.
Tüm sağlık turizm ekosistemi için faydalı olacak bu etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz.

Program;
09:30 Başlangıç – 13:30 Kapanış

22 September 2018 Saturday 09:30

22 September 2018 Saturday 13:30


Mövenpick Otel Ankara, Beştepe Mahallesi, 1. Sk., 06520 Sogutozu/Yenimahalle, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

İGEME
İGEME

İhracat, Teşvikler, Pazarlama, Hibe proje yazma, Sağlık turizmi, Zirve, Kahvaltı organizasyonlarımız için bizi takip edin