15 September 2018 - Saturday

İleri Seviye Google Analytics Eğitimi

İstanbul, Eyüp
İleri Seviye Google Analytics Eğitimi

Event Details

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN : http://bit.ly/2oZCw0M
 
Google Analytics ve Web Analizinde Uzmanlığınızı Bir Adım İleri Götürmek mi İstiyorsunuz? O zaman bu eğitim tam size göre!
 
Tarih: 15 - 16 Eylül
Saat: 10:00 – 16:00
Seviye: Başlangıç ve Orta Seviye
Kontenjan: 20
Eğitim Yeri: E-Ofis Axis İstanbul
 
// İleri Seviye Google Analytics Workshop Sonrası Kazanımlarınız; //
 
- Google Analytics üzerinde yer alan ileri düzey raporların kullanımını ve analizini öğrenebileceksiniz.
- Google Analytics’in gelişmiş raporlarına veri akışı için gerekli teknik uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
- Google Analytics hesabınıza dair ileri düzey ayarları (Maliyet Verilerini İçe aktarma, Cross Domain Tracking, Attribution Modeling) kendiniz yapabileceksiniz.
- SEO, Google Adwords, Sosyal Medya kanallarında yapılan çalışmaların performans ölçümünü yapacak bilgi birikimine ulaşacaksınız.
- Yönettiğiniz Google Analytics hesabının kurulumu ile ilgili IT ekiplerini yönetebilecek seviyeye geleceksiniz.

15 September 2018 Saturday 10:00

16 September 2018 Sunday 17:00


eOfis Axis İstanbul, Topçular Mah. Osman Gazi Cad. No:2Bayrampaşa / Eyüp / İstanbul, Eyüp, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.