28 September 2018 - Friday

Kriz Döneminde Yaratıcılıkla Kazanmak

İstanbul
Kriz Döneminde Yaratıcılıkla Kazanmak

Event Details

Belirsizlik ve kriz ortamında umutsuzluğa kapılmak yerine bu durumdan kaybetmeden, daha da iyisi kazanan olarak çıkmak için yaratıcılığımızı kullanmak! Bugüne kadar denediklerimizden çok daha fazla para kazanma, başarılı olma, tasarruf etme, mutlu ve dengede olma yöntemi var. Fakat alıştığımız rutin ve her gün tekrar ettiğiimiz çalışma stili bizi körleştirdiği için, sıradışı dönemlerde paniğe kapılma eğilimindeyiz.

Bu workshopta, şirketimiz, markamız, işimiz için daha önce düşünmediğimiz farklı çıkış yollarını, satış tekniklerini, ürünleri birlikte keşfedeceğiz.

-Satmakta olduğum ürünleri nasıl daha çok satarım?

-Kriz döneminde fiyatımı nasıl korurum?

-Düşen satışları canlandırmak için neler yapabilirim?

-Kişisel bütçe yönetimimde nasıl değişiklikler yapabilirim?

-Bu dönemi nasıl bir fırsat dönemine çevirebilirim?

%30 bilgi, %70 egzersizden oluşan bu workshop'umuzda, bir masanın etrafında sadece 4 kişi olacağız. Kağıt kalemlerimizle yoğun bir çalışma yapacağız ve bittiğinde dolu dolu fikirler ve projelerle çıkacağız.

Üstelik tüm katılımcılara, 1 saat bireysel koçluk seansı hediye!

28 September 2018 Friday 09:00

Caffè Nero, Cemil Topuzlu Cad. İskele Çıkmazı No:1 Caddebostan, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Gözde Attila İletişim Danışmanlığı gozdeattila@gmail.com 5332841262

Saint Michel Fransız Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Reklamcılık alanında başladığı kariyerini on yıl boyunca çeşitli reklam ajansları ve kurumların pazarlama bölümlerinde sürdürdü, Samsung, Yandex, Kellogg's, Bridgestone, Milka, Tefal, Pınar, Philip Morris ve MediaMarkt’ın da içinde bulunduğu 50’nin üzerinde global ve yerli markanın marka yönetimini yaptı. 2013 yılında, ICF onaylı koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olarak da hizmet vermeye ve eğitimler düzenlemeye başladı. 2018 yılında, bireysel ve kurumsal marka danışmanlığı firmasını kurdu. Pazarlama ve psikoloji alanındaki blogu gozdeattila.com’da ve çeşitli sektörel yayınlarda makaleler yazmakta ve eğitimler düzenlemektedir.