28 September 2018 - Friday

Kriz Döneminde Yaratıcılıkla Kazanmak

İstanbul, Kadıköy
Kriz Döneminde Yaratıcılıkla Kazanmak

Event Details

Belirsizlik ve kriz ortamında umutsuzluğa kapılmak yerine bu durumdan kaybetmeden, daha da iyisi kazanan olarak çıkmak için yaratıcılığımızı kullanmak! Bugüne kadar denediklerimizden çok daha fazla para kazanma, başarılı olma, tasarruf etme, mutlu ve dengede olma yöntemi var. Fakat alıştığımız rutin ve her gün tekrar ettiğiimiz çalışma stili bizi körleştirdiği için, sıradışı dönemlerde paniğe kapılma eğilimindeyiz.

Bu workshopta, şirketimiz, markamız, işimiz için daha önce düşünmediğimiz farklı çıkış yollarını, satış tekniklerini, ürünleri birlikte keşfedeceğiz.

-Satmakta olduğum ürünleri nasıl daha çok satarım?

-Kriz döneminde fiyatımı nasıl korurum?

-Düşen satışları canlandırmak için neler yapabilirim?

-Kişisel bütçe yönetimimde nasıl değişiklikler yapabilirim?

-Bu dönemi nasıl bir fırsat dönemine çevirebilirim?

%30 bilgi, %70 egzersizden oluşan bu workshop'umuzda, bir masanın etrafında sadece 4 kişi olacağız. Kağıt kalemlerimizle yoğun bir çalışma yapacağız ve bittiğinde dolu dolu fikirler ve projelerle çıkacağız.

Üstelik tüm katılımcılara, 1 saat bireysel koçluk seansı hediye!

28 September 2018 Friday 09:00

28 September 2018 Friday 12:00


Caffè Nero, Cemil Topuzlu Cad. İskele Çıkmazı No:1 Caddebostan, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
The Brandvisors

The Brandvisors, marka stratejisi ve yönetimi hizmeti veren bir marka danışmanlığı firmasıdır. Psikoloji temelli yaklaşımı ve müşteri deneyimi odaklı yöntemiyle sıfırdan marka oluşturma, yeniden konumlandırma ve marka yönetimi hizmetleri vermektedir.