15 September 2018 - Saturday

Dilek Porsuk ile Aile Dizimi

İstanbul, Şişli
Dilek Porsuk ile Aile Dizimi

Event Details

DİLEK PORSUK İLE  AİLE DİZİMİ WORKSHOP
Eğitmen DİLEK PORSUK
Gelişim Danışmanı / Aile Dizimi Uzmanı
Akredite (TSDE) Aile Dizimi Uzmanı olan Dilek Porsuk hakkında detaylı bilgiye www.dilekporsuk.com adresinden ulaşabilirsiniz.
--------------------------------------------------------
KAYIT VE BİLGİ: 532 708 38 48
--------------------------------------------------------

Sistem Dizimi yönelimli Aile Dizimi grup çalışması, kişilere kendilerini ve ilişkilerindeki ötekileri tanıma olanağını verir. Yanı sıra kendi yaşamını objektif bir göz ve açık bir yürek ile tiyatro sahnesinden izleme ve dönüştürme fırsatını tanır.

Aile Diziminden Kimler Faydalanabilir?

Aile Dizimi süreci ile günlük yaşamınızda duygusal ya da işlevsel zorluğa neden olan tüm şikâyetlerinize bakabiliriz. Bu yöntem; anne-evlat, evlilik, ayrılık/boşanma, iş, para ile ilişkiler ve hastalıklar konularında, kısacası yaşama ait tüm alanlarda yardım, destek ve dönüşüm sağlar. Yaşamınızın kalitesini etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Aile Dizimi çalışması size yardımcı olabilir.

Aile Dizimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için; http://dilekporsuk.com/izbirakan/ailevesistemdiziminintarihsel_gelisimi adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İşleyiş Hakkında:

Grup çalışmasında çalışılacak kişiler,  uzman tarafından o an var olan grup dinamiği üzerinden herkese katkı sağlayacak bir şekilde belirlenir. Bu bağlamda seminerde tüm katılımcıların çalışmasının yapılması teknik ve zaman olarak mümkün değildir. Katılımcılar kendi talepleri doğrultusunda aktif veya temsilci olarak rol üstlenebilir. Yapılan çalışmalar farkındalık geliştirmek amaçlı olup, tedavi etmek amacı kesinlikle güdülmemektedir. Katılımcılar, tüm çalışma süresince diğer grup üyeleri hakkında edinilen bilgileri paylaşmamayı taahhüt eder. Kesinlikle sesli ya da görüntülü kayıt yapılamaz.

15 September 2018 Saturday 10:00

16 September 2018 Sunday 16:00


Sun Plaza, @meeting Toplantı Organizasyon, Dereboyu Cad. Bilim Sok. No: 5 Kat:A3 Maslak, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter