18 September 2018 - Tuesday

Lucky Strike Tanışma Partisi

İstanbul, Beşiktaş
Lucky Strike Tanışma Partisi

Event Details

Her yeni Koç öğrencisinin gittiği tanışma partisi,


Kitabı, kalemi bırakıp LUCKY STRIKE demenin vakti geldi! Eğlenceye doyamayacağınız üniversite yıllarınız muhteşem bir partiyle başlıyor! Üniversitemize katılışınızın en heyecanlı zamanlarında size efsanevi bir eğlence sunuyoruz! 

Yepyeni bir eğitim yılı, yeni arkadaşlıklar, sınırsız eğlence, dolu dolu geçirilecek dakikalar var önümüzde. Evet, elbette ki hiçbirini kaçırmak istemiyoruz, eğlenceden de ortamdan da uzak kalmak olmaz.

Kırmızı ya da mavi biletler tükenmeden al, arkadaşınla biletini bir arada bara götür, içkinin yanında sana ekstra bir sürprimiz olacak! Eğlencenin dozunu bir tık artıracağız!

Bu partide 3 adet orjinal bilet kategorisi vardır.
Kırmızı: Mavi biletli birini bul. Onunla tanış. Bara biletlerini götür. Ekstra shot'ını al. Eğlencenin dozunu arttır. (Sınırlı Sayıda)
Mavi: Kırmızı biletli birini bul. Onunla tanış. Bara biletlerini götür. Ekstra shot'ını al. Eğlencenin dozunu arttır. (Sınırlı Sayıda)
Gri: Biletini bara götürüp 1 adet shot alabilirsin.

Online biletler oryantasyon başlayana kadar satışta olacak sınırlı sayıda ve indirimli biletlerdir. Hepsi KIRMIZI ve MAVİDİR.

Gri biletler avantajlı biletler bittiği takdirde otomatik olarak satışa sunulacaktır. Tavsiyemiz biletinizi erkenden almanız.

18 September 2018 Tuesday 22:30

19 September 2018 Wednesday 04:00


Ruby Ortaköy, ortaköy salhanesi sk., Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter