11 July 2018 - Wednesday

(Ücretsiz Etkinlik) eOfis Analytics Meetup | Conversion

İstanbul, Şişli
(Ücretsiz Etkinlik) eOfis Analytics Meetup | Conversion

Event Details

// ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN : https://goo.gl/SkEPr9 //

--

Türkiye’nin en çok ilgi gören dijital pazarlama etkinliklerinden biri haline gelen ve 14.’sü düzenlenecek olan eOfis Analytics Meetup | Conversion etkinliğinde, birbirinden değerli isimlerle Dönüşüm Optimizasyonu odağında çeşitli konuları masaya yatıracağız.

eOfis ana sponsorluğunda, ücretsiz olarak gerçekleşecek eOfis Analytics Meetup – Conversion etkinliği, kontejanlarla sınırlı olup, kayıt gerektirmektedir.

--

// Etkinlikte Neler Konuşulacak?

Analytics Akademi eğitmenlerinden ve aynı zamanda Pegasus Airlines’ta Head of Digital Product & Growth Marketing olarak görev alan Emre Güney; “Dönüşüm Optimizasyonu İçin Şirket Kültürü Oluşturmak” konusu hakkında tecrübelerini paylaşırken, Head of Yandex Metrica, Alexandra Kulachikova, “How Yandex Metrica Helps Digital Marketers for Conversion Optimization” sunumuyla bizlerle olacak.. Etkinliğin son sunumunda Analytics Akademi kurucusu Burkay Yapağcıoğlu, “Google Analytics ile Huni Analizinde Sık Yapılan Hatalar” konusda bir sunum gerçekleştirecek.

--

// Etkinlik Programı

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 “Dönüşüm Optimizasyonu İçin Şirket Kültürü Oluşturmak” – Head of Digital Product & Growth Marketing – Pegasus Airlines | Emre Güney
19:40 – 19:50 Ara
19:50 – 20:30 How Yandex Metrica Helps Digital Marketers for Conversion Optimization – Yandex.Metrica promotion | Alexandra Kulachikova
20:30 – 20:40 Ara
20:40 – 21:20 Google Analytics ile Huni Analizinde Sık Yapılan Hatalar | Analytics Akademi | Founder
21:20 – 21:30 Çekiliş ve Hediye Kazananların Duyurulması

11 July 2018 Wednesday 18:30

11 July 2018 Wednesday 21:30


KWORKS / Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, Golden Plaza, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.