28 June 2018 - Thursday

Plan A: Lean Startup Workshop By Patrick Bosteels

İstanbul
Plan A: Lean Startup Workshop By Patrick Bosteels

Event Details

Yalın Girişim Atölyesi (Lean Startup)  28 Haziran'da Joint Idea Kanyon'da!

Eğitim Patrick Bosteel tarafından İngilizce verilecektir.

Kendi işinizi kurmak için ilk adımı atın. B planınızı A planınız yapın. 

Yeni bir iş kurmak veya çalıştığınız kurumda yeni bir ürün veya hizmeti piyasaya sürmek bolca deneme/yanılma gerektirir. Bazen başarısızlıkların faturası çok yüksek olabilir.Başarılı bir girişimde bulunma şansınızı artırmak için çok basit bir metodolojiyi takip etmeye ne dersiniz?

Startup dünyasında çok yaygın olarak kullanılan Yalın Girişim, İş Modeli Kanvası ve Patrick Bosteels tarafından geliştirilen Fikir Kanvası (Ideathon Canvas) üzerinde çalışarak girişiminizi detayları ile ele alın, her zaman teoride konuşulanları beraber kağıda dökelim, iş modelinizi inceleyelim ve başarıya giden yol için bir adım atalım. İş fikrinizle bize katılın ve verimli bir akşam geçirmeye hazır olun. 

Bu atölye Patrick Bosteels tarafından İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Hem startuplar hem de kurumiçi girişimcilik ile ilgilenen kişilerin faydalanabileceği bir içeriktedir.

28 June 2018 Thursday 10:00

28 June 2018 Thursday 12:30


Joint Idea, KANYON, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Stage-Co Masters
Stage-Co Masters Questions For Organizer?

We hold events, organize trainings and bring together likeminds to learn together, grow together. Follow us to attend the coolest events in startups, innovation, technology and entrepreneurship in Turkiye www.stage-co.com

Comments