07 June 2018 - Thursday

Inspiring The Excellence Series® With Novartis İlaç

İstanbul
Inspiring The Excellence Series® With Novartis İlaç

Event Details

Mükemmeliğe ilham vermeye devam ediyoruz!

7 Haziran 2018

15:00 - 17:00

Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırması listesinde en iyi işveren ünvanına sahip farklı sektörlerden şirketlerin fark yaratan uygulamalarınının katılımcılar ile paylaşıldığı, ilham veren tek platform olan Inspiring the Excellence Series yeniden başlıyor.

Serimizin bu yılki ilk buluşması, 2018 Türkiye'nin En İyi İşvereni” ünvanı ve İş ve Özel Yaşam Entegresyonu” özel ödülünün sahibi Novartis İlaç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Novartis İlaç’ın ilham veren İK uygulamaları ve fark yaratan şirket kültürü hakkında bilgi edineceğimiz bu etkinliğimizde sizleri de aramızda görmeyi arzu ediyoruz
.

Ekinliğimiz ücretsiz ve 30 Kişi ile sınırlıdır.

07 June 2018 Thursday 15:00

Novartis & Sandoz Head Office, Novartis Head Office , Beykoz, İstanbul


View Map

Event Promoter

Great Place To Work®
Great Place To Work® tr_info@greatplacetowork.com 2122365020

Her şirketin mükemmel bir işveren olabileceğine inanıyoruz. Great Place to Work® bunu gerçekleştirmek için var. Mektubuma, çalışanları tarafından mükemmel bir işveren oldukları düşünülen kuruluşlara engin bir saygı duyduğumu belirterek başlamak istiyorum. Bu şirketlerin liderleri bizim kahramanlarımızdır ve bu şirketlerin temsil ettikleri karşısında saygıyla eğiliyoruz; çünkü iş yeri denizinin sıradanlığında umut timsallerine nadir olarak rastlanır. Değişimin en iyi şekilde; kuruluşların yanlış olan şeyleri düzeltmekten çok ancak olabileceklerinin en iyisi olmaları için cesaretlendirilmeleriyle elde edilebileceğine inanıyoruz. Yaklaşımımızın olumlu olmasının sebebi ise budur. Mükemmel işverenler tarafından öne sürülen örneklere odaklanarak dünyanın her bölgesindeki şirketlere onların izinden gidebileceklerine dair güzel haberi yayıyoruz. Dünyanın en iyi işverenlerini inceleyerek fark yarattıkları faktörün güven olduğunu öğrendik. Ulusal kültür, sektör, büyüklük veya kuruluş yılı fark etmeksizin bu bütün kuruluşlar için geçerlidir. Dünyadaki tüm işverenler, iş yerlerindeki güvenin seviyesini yükselterek ekonomik performanslarını daha iyi bir hale getirebilirler. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise; şirket içerisindeki işbirliği ve inovasyon atmosferinin ancak güven kültürü içerisinde açığa çıkmasıdır.