08 May 2018 - Tuesday

Girişimcilik Zirvesi'18

İstanbul
Girişimcilik Zirvesi'18

Event Details

İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu olarak bu yıl 6.sını düzenlediğimiz Girişimcilik Zirvesi'18, 8 Mayıs 2018 Salı günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde gerçekleşecek. "Başarıya bir adım daha yok çünkü zaten zirvedesin!" mottosuyla yola çıkarak organize edilen zirveye iş dünyasından oldukça önemli lider konuklar katılacak.
Etkinlik tüm katılımcılara açık, ücretsiz ve sertifikalıdır. Birbirinden kıymetli deneyimlerin anlatılacağı, çeşitli başarı/başarısızlık hikayelerinden kendinize bir pay çıkarıp olaylara farklı yönlerden bakmanızı sağlayacak bu ufuk açıcı etkinliği sakın kaçırmayın! 8 Mayıs günü saat 10.30'da seni bekliyoruz.

08 May 2018 Tuesday 10:30

08 May 2018 Tuesday 16:00


İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sütlüce Yerleşkesi, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Girişimcilik Topluluğu
Girişimcilik Topluluğu Questions For Organizer?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu olarak bu yıl 6.sını düzenlediğimiz Girişimcilik Zirvesi'18, 8 Mayıs 2018 Salı günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde gerçekleşecek. "Başarıya bir adım daha yok çünkü zaten zirvedesin!" mottosuyla yola çıkarak organize edilen zirveye iş dünyasından oldukça önemli lider konuklar katılacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık, ücretsiz ve sertifikalıdır. Birbirinden kıymetli deneyimlerin anlatılacağı, çeşitli başarı/başarısızlık hikayelerinden kendinize bir pay çıkarıp olaylara farklı yönlerden bakmanızı sağlayacak bu ufuk açıcı etkinliği sakın kaçırmayın! 8 Mayıs günü saat 10.30'da seni bekliyoruz.

Comments