19 May 2018 - Saturday

Google Adwords Workshop – %100 Uygulamalı 2 Gün 449 TL

İstanbul, Eyüp
Google Adwords Workshop – %100 Uygulamalı 2 Gün 449 TL

Event Details

Kayıt için Tıklayınız!

Google Adwords Workshop ile, etkili Google Adwords reklam yönetimi için en iyi uygulamaları,  pratik ederek Adwords’de uzmanlaşın!

Uygulamalı Google Adwords Kursu , Google Adwords  reklam verme ve reklam yatırımlarının geri dönüşünü optimize etme konusunda en iyi uygulamaların alanında uzman ekibimiz tarafından anlatıldığı workshop sınıfında verilmektedir.

Seminer havasında geçen ve tüm gün teorik olarak adwords öğretilen kursların aksine, Google Adwords  dijital pazarlama hedefleriniz dahilinde etkin şekilde nasıl kullanılır ve optimize edilir uygulamalı olarak öğrenirsiniz.

2 Tam gün uygulamalı Google Adwords Workshop sınıfında Google Adwords uzmanı ekimiz ile dönüşüm ve veri analizi odağında Adwords Workshop’ına katılın ve Google Adwords sertifika sınavı için hazır olun!

Önemli : Workshop sınıfında, Workshop’tan 15 dakika önce kişisel bilgisayarınızla bulunmanızı rica ederiz.

Google Adwords Workshop’a Kimlere Yöneliktir?

  • Marka veya ajans tarafında çalışıp, Adwords dönüşüm hedefleri dahilinde adwords reklamlarını optimize etmek isteyen dijital pazarlama uzmanları ve yöneticileri.
  • İşletmesini ve ürünlerini Adwords ile pazarlamak isteyen şirket sahipleri
  • Adwords reklam yönetimi hakkında  bilgi sahibi olmak isteyen şirket yöneticileri
  • ROI (Yatırımların Geri Dönüşü) analizine önem veren Google Adworss reklam harcamalarının geri dönüşlerini doğru ölçümlemek isteyen herkes.

Google Adwords Workshop’ı Sonrası;

  • Google Adwords reklamcılığına dair  dair temel kavram, taktik ve stratejileri öğrenmiş olacaksınız.
  • Google Adwords Search ve Display sımavını geçerek Google Sertifikalarını alabilecek bilgi seviyesine geleceksiniz.
  • Dönüşüm hedefleriniz dahilinde  Google Adwords reklam planlaması yapabileceksiniz.
  • Google Adwords reklam performansını gerek Google Analytics gerekse Adwords üzerinde analiz edecek seviyeye geleceksiniz.
  • Şirketinizin dijital ekiplerini Adwords dönüşüm optimizasyonu dahilinde yönetebilecek bilgi seviyesine geleceksiniz.

19 May 2018 Saturday 10:00

20 May 2018 Sunday 16:00


eOfis - Axis İstanbul, Topçular Mah. Osman Gazi Cad. No: 2 Bayrampaşa, Eyüp, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.