05 May 2018 - Saturday

Google Analytics Workshop | %100 Uygulamalı 2 Gün (349 TL)

İstanbul, Eyüp
Google Analytics Workshop | %100 Uygulamalı 2 Gün (349 TL)

Event Details

Kayıt için Tıklayınız

Dijital Analiz, Raporlama ve Performans Pazarlaması konusunda uzmanlaşmak ister misiniz?

O zaman bu workshop tam size göre.

Google Analytics Workshop, Türkiye’nin uygulamaya dayalı Google Analytics Workshop’ları veren ilk ve tek workshop akademisi olan Analytics Akademi’nin “Google Analytics Starter” workshop’unda verilir. Google Analytics Workshop ile; Google Analytics’in kurulum, kullanım ve yönetimine dair temel konuların uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlıyoruz.

Web Analytics dünyasına ait temel kavramlar, Google Analytics kurulum ve kullanımına dair önemli başlıklar, sık kullanılan Analytics raporları ve temel analiz tekniklerini Google Analytics Workshop ile öğreneceksiniz.

Önemli : Workshop sınıfında, workshop’tan 15 dakika önce kişisel bilgisayarınızla bulunmanızı rica ederiz.

Google Analytics Workshop’a Kimlere Yöneliktir?

 • Marka veya ajans tarafında çalışıp web analytics ve dijital performans ölçümü konusunda kendisini geliştirmek isteyen dijital pazarlama, sosyal medya, içerik yönetim veya iletişim uzmanları.
 • Web Analytics alanında kariyer hedefleyen yeni başlayanlar.
 • Dijital kanallarda yapılan çalışmaların performans ölçümü ve analizine önem veren dijital pazarlama yöneticileri.
 • Pazarlama kanallarına yapılan yatırımların geri dönüşünü ölçmek isteyen firma yöneticileri.
 • Analytics’in temel çalışma prensiplerini ve raporlarını öğrenerek çalıştığı şirketin Analytics kurulumlarını gerçekleştiren IT uzmanları.

Google Analytics Workshop Sonrası Kazanımlarınız;

 • Web analytics analiz ve raporlamaya dair temel kavramları öğrenmiş olacaksınız.
 • Google Analytics hesap kurulum işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.
 • Google Analytics Kurulumu ile ilgili uygulamaları öğrenerek Analytics hesabınıza veri akışını başlatabileceksiniz.
 • Google Analytics hesabınıza dair temel ayarlamaları (Hedef Tanımlama, UTM Kullanımı, Kanal Oluşturma, Adwords-Search Console bağlantısı vb.) kendiniz yapabileceksiniz.
 • Analytics arayüz kullanımını öğrenecek ve temel raporlara dair analiz yapacak seviyeye gelebileceksiniz.
 • SEO, Adwords, Sosyal Medya kanallarınızdaki çalışmaların performans ölçümünü yapacak bilgi birikimine ulaşacaksınız.
Burkay Yapağcıoğlu
Profesyonel kariyerine Hindistan’da , Orta Asya’nın önde gelen teknoloji firmalarından Directi’de ;Dijital Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı olarak başlamıştır ve son 4 senedir Türkiye’nin lider hosting firmalarından Natro Hosting’in; Dijital Pazarlama ve İletişim çalışmalarından sorumlu Associate Marketing Manager olarak kariyerine devam etmektedir. UluslaraArası Sosyal Medya Derneği başta olmak üzere, djital pazarlama alanında Türkiye’nin bir çok önemli akademisinde workshop ve seminerler vermektedir. Başta Akademi Blog olmak üzere farklı platformlarda Digital Analytics üzerine yazılar kaleme almaktadır.

05 May 2018 Saturday 10:00

06 May 2018 Sunday 16:00


eOfis - Axis İstanbul, Topçular Mah. Osman Gazi Cad. No: 2 Bayrampaşa, Eyüp, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.