29 April 2018 - Sunday

#DeğişimZamanı - Sosyal Medya Kampüsü

İstanbul, Şişli
#DeğişimZamanı - Sosyal Medya Kampüsü

Event Details

Sosyal Medya Kampüsü’nün, #DeğişimZamanı etkinliklerinin üçüncüsü, 29 Nisan Pazar Günü, Park Dedeman Levent’te düzenlenecek.

Ücretsiz gerçekleştirilen “Değişim Zamanı” etkinliklerinin ilki geçtiğimiz kasım ayında, ikincisi ise mart ayında yapılmıştı. Haluk Levent ve Özgür Özkan (Özgür Şef), İsmail Küçükkaya gibi alanında markalaşmış isimlerin de dahil olduğu konuşmaclar, kendi hikayeleri ile katılımcılara ilham kaynağı olmuşlardı.

29 Nisan Pazar günü saat 9.00’da başlayacak kahvaltı ardından, Metin Önderoğlu’nun muhteşem performansıyla sizler için #DeğişimZamanı başlamış olacak.

 

Etkinliğin akışı şöyle:

09:30 – 10:30 – Kayıt & Kahvaltı & Networking

10:30 – 11:15 – CEOtudent kurucusu Yağmur Avvurur ve yönetici ortağı Emre Can Durmaz,  “Girişimciler, ekosistemde nasıl bir değişim yaratabilirler?”  sorusunun cevabını arayacaklar.

11:15 – 12:00 - “Değişime direnen markalar ile değişime açık olanlar arasındaki kritik farklar nelerdir?” oturumunda 4129Grey’in Dijital Pazarlama Direktörü Kayhan Dural ve Bernardo E-ticaret Müdürü Levent Elmas sektördeki markaları değerlendirecekler.

12:00 – 12:15 – Kahve Molası & Networking

12:15 – 13:00 – “Değişen Teknoloji ile Birlikte Beslenme Alışkanlıklarımız da Değişti Mi?” konusunu tartışmak üzere kahvegibikahve’nin kurucusu Ubeydullah Güngör ve Uzunköprü Köftecisi’nin kurucusu Okan Karacan sahnede olacak.

13:00 – 13:45 – “Eğitim ve kişisel gelişim konularında bizi ne gibi değişimler bekliyor.” Oturumunda ise Özkent Bilişim’de Konuşmacı ve Mentör olarak görev yapan Pınar Özkent ve Junior Achievement Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Kredico Co-Founder’ı Çelik Ören bizlerle olacak.

 

Dolu dolu bir  “Değişim Zamanı” daha sizi bekliyor. Yeni yollar, yeni vizyonlar geliştirmenize ışık tutacak bu önemli etkinliğin parçası olmak istiyorsanız, etkinliğimize kaydolabilirsiniz!

29 April 2018 Sunday 09:00

29 April 2018 Sunday 14:00


Park Dedeman Levent Hotel, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 187, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
SosyalMedyaKampüsü

Sosyal Medya eğitimi konusunda yenilikçi bir akımının başlangıcı olan ve benzersiz eğitimi ile tam verimi hedefleyen Sosyal Medya Kampüsü, eğitim sonunda tavsiye ve yönlendirmeleriyle mutlu bir süreci vaat etmektedir. Sosyal Medya Kampüsü Eylül 2014’de Baturay Elönü tarafından dijital dünyanın eğitim platformu olmak için kuruldu. Katılımcılarına teorik bilgiyi, işinde ve alanında uzman eğitimciler ile veren ve bu doğrultuda bir ilki gerçekleştirerek Projeli Sosyal Medya Uzmanlığı sürecini başlatan Sosyal Medya Kampüsü; uygulamalar yaparak, teorik bilgilerin hayata geçirilip kavranmasını hedeflemektedir. Piyasadaki mevcut eğitim programlarının detaylı incelemesini yaptıktan sonra, belli başlı eksikleri ve katılımcıları umutsuzluğa yönelten verileri belirleyen Sosyal Medya Kampüsü, eğitimde verdiği derslerini bu doğrultuda belirlemiş ve bunlara ek olarak Dreamweaver, Photoshop ve Mail Marketing konularında da dersleri ile tam bir öğrenim aşamasını hedeflemektedir. Sosyal medyanın dijital pazarlamada ki önemini ve uzmanlığın hangi konularda yönelme göstermesi gerektiğini birici sınıf kalitede ve benzersiz eğitim süreciyle ifade eden Sosyal Medya Kampüsü, katılımcılarının gerçek bir eğitim almasını ve neticeleri ile mutlu olmalarını istemektedir. Tüm yapılanmasını bu hedefler üzerine kurarak her aşamada Sosyal Medya’nın türevlerini ve etkileşimini katılımcılarına benimseterek bunu projeler ile sonuca kavuşturmayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Üniversiteler ile birlikte, eğitimin uzmanları başlığı ve sloganı adı altında yola çıkan Sosyal Medya Kampüsü, daima kusursuz eğitim sürecini destekleyecektir. Dijital dünyanın eğitim platformu Sosyal Medya Kampüsü, üniversitelere sunduğu çözüm ortaklığı sonucunda; Sosyal Medya, SEO, Mail Marketing, WP vb. sertifika eğitimleri düzenleyerek, dijital sektörün ve kurumsal firmaların ihtiyacı olan kaliteli uzman personel ihtiyacını ciddi bir şekilde karşılamayı, kişilerin de gösterdikleri gelişimle, onların kariyer hayatlarını parlatmalarına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.