26 April 2018 - Thursday

Çorbada Tuzun Olsun Kariyer Onursal Ödülleri

İstanbul
Çorbada Tuzun Olsun Kariyer Onursal Ödülleri

Event Details

   Kariyer Onursal Ödülleri, Kariyer Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek bir ödül töreni gecesi etkinliğidir. Geçtiğimiz yıl büyük ses getiren etkinliğin ardından bu seneki Kariyer Onursal Ödülleri daha farklı bir boyut ve anlam taşımaktadır. Kariyer Kulübü, sadece bir öğrenci kulübü değil, başta öğrenciler olmak üzere toplumun her kesimine hizmet etmeyi görev edinmiş bir oluşumdur. Bu bağlamda etkinliğimizden elde edilen gelirin her yıl farklı bir sivil toplum kuruluşu ya da sosyal sorumluluk projesine aktarılarak, etkinliğin bir yardım organizasyonuna dönüşmesi planlanmıştır. Bu sene ikincisi düzenlenecek ödül töreni bu özelliğiyle, bir öğrenci kulübü tarafından düzenlenen en büyük gelir getirici yardım aktivite ve bu modelde olan tek ödül gecesi halini almıştır.

   Bu çalışmalar doğrultusunda etkinliğimiz bu yıl Çorbada Tuzun Olsun Derneği yararına yapılacaktır. Etkinlikten elde edilen tüm gelir derneğe bağış olarak aktarılacak ve etkinlik tam adı Çorbada Tuzun Olsun Kariyer Onursal Ödülleri olarak anılacaktır.

   Sen de bu harika gecede yer alarak hem unutulmaz bir gece geçirebilir hem de çorbada tuzun olmasını sağlayabilirsin !

www.kariyeronursalodulleri.com

26 April 2018 Thursday 18:30

26 April 2018 Thursday 22:00


Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Kariyer Kulübü
Kariyer Kulübü Questions For Organizer?

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü 2010-2011 akademik yılında kurulmuş bir öğrenci kulübüdür. Kurulduğu günden bugüne toplumun her kesimine fayda sağlamayı amaçlayan Kariyer Kulübü, türünün tek örneği olan gelir getirici aktivite modelindeki Kariyer Onursal Ödülleri'ni düzenleyerek bir öğrenci kulübü tarafından yapılan en büyük sosyal sorumluluk kampanyalarından birine imza atmıştır. 10 yıllık tecrübesi ile Kariyer Kulübü +5000 üyesiyle ülkemizin en büyük öğrenci topluluklarından biridir.