10 March 2018 - Saturday

İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri

İstanbul, Eyüp
İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri

Event Details

İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri

Ayrıntılı Bilgi için; www.igeme.com.tr/ihracatta-musteri-bulma-teknikleri/

İhracata başlayarak, kalıcı ve sürekli satışın sağlanabilmesi için firmaların alt yapılarının oluşturulması ve ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışların artırılması.

Eğitim konuları:

İhracata hazırlık - İhracatın aşamaları - İhracat Departmanının oluşturulması - Global firma imajının oluşturulması - Hedef Pazara yönelik doğru elemanı seçmek - Web sitesinin oluşturulması - Hedef pazarların belirlenmesi ve Pazar araştırması nasıl yapılır? - Kültürel farklılıkların irdelenmesi - Coğrafi ve fiziki koşullar – İnternet - B2B siteleri - Arama motorları - e-mail marketing - Fuarlar (Yurtiçi fuarlar, Yurt dışı fuarlar) - Uygun fuar seçimi nasıl yapılır? - Fuara gitmeden önce yapmamız ve bilmemiz gerekenler - Fuar sonrası yapılacaklar - Face to face (Yüz yüze Pazarlama) - Yurt Dışındaki bilgi sitelerinde ve Tanıtım Kataloglarında yer alma – Görsel medyada yer alma - Ticari Heyetler - Türkiye’ye gelen alım heyetleri - Satım Heyetleri (Dış ticaretten Sorumlu devlet bakanıyla, başbakanla) - Yabancı firmaların Türkiye mümessilleri - İşadamı dernekleri - Genel Soru ve cevaplar - Ticari ataşelikler, Konsolosluklar, Kosgeb, İgeme, - İhracatçı birlikleri - Beşeri İlişkiler (Yurt dışında yaşayan akrabalar, Tanıdıklar, Satın Almacılar) - Yurt dışına çıkarken dikkat etmemiz gerekenler (Uzakdoğu, Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Amerika ayrı ayrı incelenmesi) - Satış sözleşmesinde bulunması gereken hususlar; - Acentalık sözleşmesi - Mümessilik sözleşmeleri - Alım satım sözleşmeleri - İhracattaki riskler ve bunları ortadan kaldırma yöntemler

EĞİTMENLER

Murat IŞIK

Adem Ayhan YILDIZ

Mustafa Kemal ÖZTÜRK

Bilge Fatma IŞIK

Ali DEMİR

Bu eğitimler; İhracatı Geliştirme Merkezi, www.igeme.com.tr, Türkiye’nin Tek Yurtdışında Mağazalaşma Sistemi Turkish Expo Center www.gateoftec.comve Sağlık Turizminde Bütünleşik Pazarlama Sistemi Turkish Health Center Medical in Türkiye projesi www.medicalinturkiye.com ekibi tarafından verilmektedir. Eğitmenler hali hazırda konularında özel sektörde danışmanlık, eğitmenlik ve girişimci olarak çalışmaktadırlar. A’dan Z’ye Sağlık Turizm Kitabı, Sorularla İhracat Kitabı ve 365 gün İhracat Yönetişimi sistemlerinin yazar ve araştırmacılarıdır.

 

EĞİTİM YERİ

Mövenpick Hotel Golden Horn, Eyüp

EĞİTİM TARİHİ

10.03.2018 – 11.03.2018

Kontenjan 25 Kişi İle Sınırlıdır.

Saat 09:30 – 17:00 Arası Yemek ve İkramlar Dahildir.

2 Günlük Eğitim Bedeli 1,250 TL+KDV %18 dir

 

Hesap Adı : İGEME

Banka : Yapı Kredi Bankası

Banka Hesap Numarası : TR 1400 0670 1000 0000 8957 9249

Eğitim kaydınız için; ödeme dekontunuzu  ve kişisel bilgilerinizi ( isim soyisim, telefon, mail) alidemir@igeme.com.tr adresine ileterek kayıt yapabilirsiniz.

10 March 2018 Saturday 09:30

11 March 2018 Sunday 17:30


Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, Silahtarağa Cad. No:87 Eyüp, Eyüp, İstanbul


View Map

Event Promoter

İGEME
İGEME

İhracat, Teşvikler, Pazarlama, Hibe proje yazma, Sağlık turizmi, Zirve, Kahvaltı organizasyonlarımız için bizi takip edin