05 March 2018 - Monday

Kadın ve Kariyer Günü

İstanbul, Esenler
Kadın ve Kariyer Günü

Event Details

“Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” Kalite ve Verimlilik Kulübü bahar dönemini farklı kariyerlerde başarılı kadınları gençlerle bir araya getirerek başlatıyor!

Kadın ve Kariyer Günü ‘5 Hayal Oturumu’ ile başarılı kadınlarımızın hayallerini nasıl gerçekleştirdiklerini ve günümüzdeki hallerine nasıl ulaştıklarını gençlerimize ilham kaynağı olarak aktaracakları şekilde tasarlandı.

Etkinlik İçeriğindeki Konuşmacılarımızdan Bazıları:

-Türkiye Voleybol Federasyonu, Milli Takım Menajeri, Pelin Emniyetli
-Psikolog, Deniz Ağar
-Zorlu Enerji, İnsan Kaynakları Direktörü, Öniz Sayıt Saban
-Oyuncu, Melis Kaygılaroğlu

Başarıya ve büyük hayallere ulaşmanın yeni kıstasının ‘cinsiyet’ ve ‘yaş’ gibi bir çok kavramı geride bıraktığı günümüzde; “zekanın keskinliği” ve “çalışma azmi” iş dünyasının, başarının, hayallerin, mutluluğun kapısını aralayan yegane ölçütler haline geldi. Bizler de genç kadınlarımıza, aramızda bulunmak isteyen herkese farkındalık aşılamak ve feyz alabilecekleri tecrübeler aktarmayı hedefledik.

Değerli kadınlarımız’a bir çiçek vermeden bu özel günü tamamlayamazdık…
700 Karanfil, kadınlarımızı, bütün konuklarımızı kendilerini özel hissettirmek için topraktan taze olarak getirilecek şekilde tasarlandı…

Kadın ve Kariyer Günü genç kadınlarda farkındalık yaratmak için 5 Mart’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda katılımcıları ile buluşuyor!

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin:

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin: @ytukvk
Mail: [email protected]
Web: www.ytukvk.org.tr 

05 March 2018 Monday 10:00

05 March 2018 Monday 15:30


YTÜ Elektrik-Elektronik Fak. Konferans Salonu, Davutpaşa Mh. Davutpaşa Cd., Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter