27 February 2018 - Tuesday

Executive Talks by Start-IST // Borusan Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi Ve Stratejik Müşteriler İcra Kurulu Üyesi Serdar Erçal

İstanbul, Şişli
Executive Talks by Start-IST // Borusan Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi Ve Stratejik Müşteriler İcra Kurulu Üyesi Serdar Erçal

Event Details

Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 6. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ayki etkinliğimizde “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında Lojistik alanında Yılın En İtibarlı Şirketi” ödülünü alan Borusan Lojistik'in Tedarik Zinciri Yönetimi Ve Stratejik Müşteriler İcra Kurulu Üyesi Serdar Erçal'ı konuk ediyoruz. Lojistik sektöründe yıllara yayılan tecrübesini ve üst düzey yöneticilik deneyimini dinleyeceğimiz bu keyifli sohbete sizleri davet ediyoruz. 

Program:

Konuk konuşmacımız Serdar Erçal'a sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  

Mekan Sponsoru:

 Garanti Partners 

Basın ile İlişkiler Sponsoru:

Bultengonder.in

27 February 2018 Tuesday 19:00

27 February 2018 Tuesday 20:30


GarantiPartners Girişim Üssü, Büyükdere Caddesi No:42 Doğuş Han Kat: 5, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.