15 March 2018 - Thursday

Business Network Club Online Toplantısı

İstanbul, Kadıköy
Business Network Club Online Toplantısı

Event Details

Günümüzde iş yapış şekillerimiz değişti. Her üründe ya da hizmette hepimiz bir takım referanslar ile satın alma işlemi yapıyoruz. Bu yüzden Business Networking hepimiz için, işini kolaylaştırmakla kalmayarak, çoğumuz için gereklilik halini almıştır.

Çok sayıda iş network platformu bulunmaktadır. Bu platformların sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak için Online Bir Business Networking platformunun ihtiyaç haline gelmesi, Business Network Club'ı ortaya çıkardı.

Platformumuzda, Haftanın bir akşamı, farklı meslek dallarından iş insanları bir araya gelerek bilgi ve referans paylaşımında bulunmaktadır.

İstanbul Boğaziçi Grubunun Perşembe Akşamları yaptığı bu toplantıya katılarak, siz de işinizi geliştirmenin en kolay yolunu deneyimleyebilir, Sürdürülebilirlik ekseninde Businis Network Toplantıları ile tanışabilir, yeni müşteri bulmak ile ilgili kaygılarınıza son verebilirsiniz.

Toplantı Gündemi:

  • 20:30 -21:00 Serbest Networkin ve Tanışma
  • 21:00-22:00 Resmi toplantı
  • 22:00-22:30 Serbest Networking

Not Toplantılarda 50 kişiden fazla katılımcı almıyoruz. Bu yüzden bilet almanız gerekmektedir. Bilet aldıktan sonra, toplantınya giriş yöntemi hakkında bilgi vermek için size ulaşacağız.

Zoom Cloud Meeting uygulamasına, bütün cep telefonlarından, tabletlerden ve bilgisayarlardan bir kaç saniye içinde bağlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.businessnetwork.club adresimizi ziyaret edebilir, 0532 33 66 390 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Toplantı bilgilendirmesi için WhatssApp grubumuza kendinizi ekleyebilirsiniz. https://chat.whatsapp.com/KigVxEiWze8Ezs2Yu8D6pY

15 March 2018 Thursday 20:30

15 March 2018 Thursday 22:00


Merkez ofis , 19 mayıs mahallesi, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Kişisel Gelişim Online

İnternette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, uzaktan, uygulamalı eğitimlerimiz ile, yüz yüze eğitimlerden çok ama çok daha verimli ve başarılıyız.