20 March 2018 - Tuesday

Emlakta Lider Geliştirme Programı

İstanbul, Şişli
Emlakta Lider Geliştirme Programı

Event Details

20-21-22 ve 27-28-29 Mart 2018 tarihlerinde emlak sektörünün ilk lider geliştirme programı başlıyor. ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’ emlak danışmanlarının ve dolayısıyla da onların çalıştığı emlak ofislerinin bölgelerinde lider olmasını hedefleyerek sektörde bir ilke imza atıyor. Ayrıca rekabete duyarlı yapısı da programı farklı kılıyor. Bir emlak ofisi bu programı alırken aynı bölgedeki başka bir emlak ofisi aynı programı alamıyor. Üstelik programa katılacak olan emlak ofisi ya da danışmanın bir markaya ait olma şartı da aranmıyor. Emlakta Lider Geliştirme Programına katılan katılımcılara bölgesinde lider olmaya hak kazandığının nişanesi olarak Işıkören Danışmanlık onaylı katılım belgesi veriliyor. Programı tamamlayıp katılım belgesi alan lider ofis ve lider danışmanlar Işıkören Danışmanlık ya da kendilerinin geliştirdiği bireysel ve kurumsal portföylerden paylaşım yapabilecekleri özel bir networkün içinde yer alacaklar.

Emlakta 21 yıllık tecrübesiyle Hilmi Işıkören ve emlakta 13 yıllık deneyimiyle Belgin Benek tarafından kurgulanan programa katılarak bölgenizin emlak lideri olabilirsiniz. 
Eğitim bedeli katılımcı başına 550 TL + KDV/gündür. Program 36 saat 6 günden oluştuğu için toplam bedel katılımcı başına 3.300 TL + KDV olmaktadır. Ödeme eğitim hizmeti verilmeden önce nakten yapılır.Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği programa katılım talebinizi [email protected] adresine iletebilir, programla ilgili bilgi almak için 0532 374 10 70 nolu telefonu arayarak iletişime geçebilir ya da http://www.isikoren.com/neler-yapariz/ linkinden detaylara ulaşabilirsiniz.

20 March 2018 Tuesday 10:00

29 March 2018 Thursday 17:00


Pol Center, Levent, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Online Emlak Akademi
Online Emlak Akademi

Online Emlak Akademi ayda 150’den fazla ofis sahibi ve emlak danışmanına eğitim veren Işıkören Danışmanlık şirketi kurucu ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından kuruldu. Amacımız emlak sektöründe eğitim alanında yepyeni bir kültür oluşturmak.