05 February 2018 - Monday

Fikri Mülkiyet Haklarının Temeli ve İleri Düzey Patent Eğitimi

İstanbul, Kadıköy
Fikri Mülkiyet Haklarının Temeli ve İleri Düzey Patent Eğitimi

Event Details

Bahçeşehir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak TÜBİTAK 1601 Teknoloji Transfer Ofislerine Yönelik Hazırlık, Başlangıç ve Kapasite Artırımı Sağlanması 2017 Yılı Çağrısı Kapsamında Desteklenmeye Hak Kazandık.

Bahçeşehir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (BAUTTO) olarak almış olduğumuz bu destekle birlikte; Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) bünyesinde yürütülen araştırma çıktılarının ekonomik değere dönüşmesi, üniversite-sanayi işbirliğinin sağlanması, üniversitelerin ulusal ve uluslararası destek mekanizmalarından faydalanması, üniversitelerde üretilen bilgiye dayalı akademik girişimciliğin geliştirilmesi ve üniversitelerde fikri sınai hakların ticarileştirilmesi hedeflerine yönelik olarak yapılacak faaliyetlerle birlikte BAUTTO’nun kapasitesi ve yetkinliklerinin arttırılması sağlanacaktır. Bu kapsamda, BAUTTO personeli ve BAU akademisyenlerinin katılımıyla 05/02/2018 tarihinde 09:00/17:00 saatleri arasında “Fikri Mülkiyet Hakarının Temeli ve İleri Düzey Patent Eğitimi” düzenlemekteyiz. 

Eğitime siz değerli katılımcılarımızı davet eder, sizlere destek sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

NOT: Otopark hizmeti verilmemektedir.

05 February 2018 Monday 09:00

05 February 2018 Monday 17:00


Bahçeşehir Üniversitesi. Bausem Binası 2. Kat. H202, Cihannuma Mah. Serencebey Yokuşu No: 2-4 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter