23 February 2018 - Friday

Boğaziçi TechSummit'18

İstanbul, Beşiktaş
Boğaziçi TechSummit'18

Event Details

23-24-25 Şubat’ta, Boğaziçi Techsummit’18’de teknolojiyle yeniden tanışmaya hazır mısın?

Teknolojinin son trendlerini konu alan panel ve seminerler, şirket gezileri, workshoplar ve fuaye alanında teknolojik ürünleri deneyimleme imkanı ve sınırsız networking seni bekliyor.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü - Compec tarafından 9.su düzenlenecek olan Techsummit’18’de sen de yerini almalısın.

Bu yıl seni neler mi bekliyor?

Kendi kendine öğrenebilen bilgisayarlar, Blockchain teknolojileri ile tanışacak olduğumuz yeni düzen, Silikon Vadisi ekosistemi, teknoloji ile pazarlama tekniklerinin buluşması, büyük veri, bankacılıkte çığır açan teknolojiler ve daha fazlasını içeren panel ve seminerler...

Bu yıl workshoplarımız arasında seçim yapmakta zorlanacaksın. HTML5 ile bir banner yaratmak mı? Bir recommendation engine oluşturmak mı? Yoksa, blockchain teknolojiisiyle ilk işlemini gerçekleştirmek mi?

Teknoloji alanında lider şirketleri gezmek ve çalışma ortamlarını yerinde görmek ister misin? Yemeksepeti, Adcolony, Digiturk gibi şirketlere yapacağımız gezilere katılma fırsatı seni bekliyor!

Arttırılmış gerçeklik ürünleri ve Airbar gibi son teknolojiyle tanışabileceğin fuaye alanı, ödüller ve sertifika kazanma imkanı...

Türkiye'nin her yerinden teknolojiye meraklı ve bilişim konusunda hedefleri olan öğrencilerin bir araya geldiği ve aynı zamanda bilişim sektöründen pek çok şirketin ve bireylerin katıldığı bir teknoloji zirvesinde farklı networking imkanları...

Ana sponsorluğunu Huawei, Altın sponsorluğunu Global Maksimum, TEB ve Insider şirketleri, gümüş sponsorluğunu Facebook Türkiye, VR sponsorluğunu VR-Masters, ödül sponsorluğunu Airbar'ın üstlendiği Boğaziçi Techsummit'18 eşsiz deneyimler sunmaya geliyor. Sakın kaçırma!

Facebook, twitter, instagram ve linkedin sayfalarımız üzerinden bizi takip edebilirsin. (#bountechsummit)

Facebook eventimize gidiyorum demeyi de unutma!

Şehir dışından katılanlar için, konaklamalı biletlerimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için: bit.ly/ts18davet

Biletler üç günü de kapsar.
Panel ve seminerlerin yanı sıra, şirket gezisi ve workshoplar da fiyata dahildir.

Etkinliğin ilk günü Albert Long Hall'de, ikinci ve üçüncü günleri Natuk Birkan Binası'nda gerçekleşecektir.

Erken kayıt dönemi için son gün 31 Ocak 2018

Normal kayıt dönemi 1 Şubat 2018 tarihinde başlayacaktır.

Detaylı bilgi için: https://bountechsummit.com

23 February 2018 Friday 10:00

25 February 2018 Sunday 17:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Compec - Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü
Compec - Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü; bilgisayar bilimleri, bilgisayar donanımı, yazılım, bilişim ve internet teknolojileri alanlarında çalışma gösteren; öğrencileri bilişim ve teknoloji dünyasında daha donanımlı ve yetkin bireyler haline getirmeyi hedefleyen; öğrencilerin gerek akademik, gerekse iş dünyasında bir adım önde olması amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten bir öğrenci kulübüdür.