10 January 2018 - Wednesday

KİŞİSEL MARKALAŞMA

İstanbul, Şişli
KİŞİSEL MARKALAŞMA

Event Details

Kişisel marka, kişinin sahip olduğu bilgi, deneyim ve yetenek gibi öne getirilmiş özelliklerin kullanılması aktardığı mesajların diğer insanlarda yarattığı olumlu ya da olumsuz etkidir.

Kişisel bir marka olmak istiyorsanız sahip olduğunuz tüm özellikleri bir ürün gibi düşünmeli ve bu ürünü geniş kitlelere pazarlamayı başarmalısınız.

Markalaşmayı başaran kişi;

  1. Ünlenir
  2. Talep edilen olur
  3. Kalıcı olur.
  4. Daha iyi gelir elde eder.
  5. Güven verir.
  6. Saygı görür.
  7. İnsanlar için Rol Model yada Fenomen olabilir

Devamı workshopumuzda..

Kişisel Markalaşma

- Kişisel marka nedir ?

- Kişisel markalaşmanın amacı nedir ?

- Kişisel markalaşmanın sağladığı faydalar

- Güçlü ve zayıf yönleriniz neler ?

- Kişisel farkındalık

- Kişisel marka kimliği

- Kişisel marka ögeleri

- Kişisel markalaşma süreci

- Nasıl marka olunur ?

Kişisel Markalaşmaya dair merak ettiklerinizin cevabını alacağınız Dijital Pazarlama Danışmanı & Eğitmen Ertuğrul MÜYESSEROĞLU ile workshopumuza katılım için;

05325972236 numaralı telefona, kısa mesaj veya WhatsAppyoluyla isim-soyisim, mail adresiniz, meslek bilginiz ve katılmak istediğiniz eğitimin adını göndererek kesin kaydınızı oluşturunuz.

* Eğitimimiz ücretsiz olup kontenjanımız 15 kişiyle sınırlıdır.

Ertuğrul MÜYESSEROĞLU Kimdir?

1984 yılında Üsküdar’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Kadıköy'de bulunan Melahat Şefihzade İlkokulu ile Faik Reşit Unat Ortaokulu’nda liseyide Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirerek lisans eğitimini tamamladı.

Hali hazırda Anadolu Üniversitesinde Marka İletişimi bölümünde eğitim yaşantısına devam etmektedir.

Ertuğrul Müyesseroğlu profesyonel iş hayatında SocialCrex'de Co Founder, Kalyoncu Teknoloji'de Çözüm Ortağı, Psikohelp'de Eğitmen ve Üsküdar Fikir Sanat Merkezinde Mentordur.

Ertuğrul Müyesseroğlu Dijital Dünya ile ilgili ajans, kişi, STK ve işletmelere freelance olarak Danışmanlık, Hesap Yönetimi ve Eğitim konularında da hizmet vermekte olup; Dijital Pazarlama, Medya Okuryazarlığı, Yeni Medya ve Kişisel Markalaşma konularında eğitimler vermektedir.

Detaylı bilgi için

www.ertugrulmuyesseroglu.net

10 January 2018 Wednesday 19:00

10 January 2018 Wednesday 21:30


PSIKOHELP, Fulya mahallesi Ortaklar caddesi Pehlivan sokak Şıpka apt No4 D11, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

PSİKOHELP
PSİKOHELP

Psikohelp, çocuk, ergen ve yetişkin bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda psikoterapi ve test uygulamaları hizmeti veren; gerek psikoloji alanından uzmanlara, gerekse bağımsız kurumlara ve bireylere eğitim hizmeti sağlayan bir danışmanlık merkezidir. Psikohelp'te, kendi alanında yetkin uzmanlardan destek alabilir, ihtiyacınıza uygun eğitimlere ve grup atölyelerine katılabilirsiniz. Psikohelp'te Hizmetlerimiz; Bireysel Eğitimler Kurumsal Eğitimler Uzman Eğitimleri Yetişkin Danışmanlığı Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Aile ve Çift Terapisi Grup Atölyeleri Test Uygulamaları Detaylı bilgi için; www.psikohelp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.